Новак
Време на одмор 4ft пред-осветлена сина елка со совети за гранки, сина боја, 4 ', чиста

Време на одмор 4ft пред-осветлена сина елка со совети за гранки, сина боја, 4 ', чиста

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 959.84

Време на одмор пред осветлување сина елка со совети од 196 гранки помага да ја направите вашата Божиќна искра со своја личност. Дизајнирано во прекрасна сенка на Teal Blue, оваа новогодишна елка има совети од 196 гранки и 100 јасни светла за блескаво светло за изглед на потпис каде и да е поставено. Ова прекрасно празнично дрво го носи Божиќното расположение и доаѓа со пластично дрво за да обезбеди сигурна основа за поддршка. Совршено за украсување или едноставно користење самостојно, дрвото стои високи четири метри и со дијаметар од 27 инчи, дозволувајќи му да биде поставено на мали простори и простории за да ги натера сите да ги натераат празничните расположенија. Со дополнителна цврста филијала за вашата омилена starвезда, ангел или друг топер на дрво, празник пред затегната сина елка со 196 гранка е прекрасна Божиќна декорација што треба да се користи од година во година. 196 Совети за гранки со сјај. 100 пред-строги чисти светла на светла (0,42 вкупно вати). Доаѓа со пластичен штанд на дрво. Дизајнирано во прекрасна сенка на сина боја за да ја одрази вашата личност. Висината 4 'му овозможува да застане удобно во најразлични мали простори и простории. Пред-прицврстените завиткани гранки се поставуваат лесно. Боја : Сина сина. Собраниот производ тежи 5,06 фунти . Собрани димензии на производот : 27 "d x 4 'H. Екстра цврста гранка обезбедува сигурна основа за поддршка за вашиот омилен топер на дрво. ПВЦ, 25% железо, 5% бакар, 5% стакло, 5% апс. Модел # 253 T18016.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Две лесни парчиња, еден стилски изглед Не се поставуваат резервоарите за граници и панталоните е соврше

Опис : Понудете допир на час на вашата трпезарија со овој зачудувачки лустер на Касдин Глобус...

Уметник : портфолија на диви јаболка : Флоралстајл : Модерни и современи производски тип : галерија обвит

Покажете ја вашата страна на freedomубител на слобода со оваа американска графичка машка машка графичка зн

Доживејте ја убавината на привлечноста! Најновиот гел фантазија False Nail има сосема ново искористување на

Алатката во стилот на партијата во Мичиген Волверинс е камен темелник на кој било одличен тим...

Нори по лесна улица е едноставно спектакуларно со својот накит и занаетчиски чорап Вграден во овој лете

Покажете дека сте посветен fanубител на Yorkујорк Јанкис со тоа што ја носите оваа маица заработи од Majestic С�

Совршен слој инспириран од Бохо за да се вклучи оваа сезона, The Pompom Trim Kimono од романтичен циган може да се �

925 Стерлинг сребро создаде сафир и создаде бел сафир приврзок со 18 "синџир дизајниран од срце ние сме го�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Porsche Macan 2015 : Дизајнирано пр

Додадете малку допир на романтиката каде било во вашиот дом со ова 24инчен вештачки градинарска роза...

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа â Blue Tration

Уметник : Lantern Presssubject : Пејзажапелатиј : Тип на крајбрежје Производ : Галерија обвиткано платно Арттис По�

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот Сликата има нежна, �

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Чувајте го случајно во овие плетени товари џогери од без граници, во кои има слабо, опуштено вклопување �

Trendsидните постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер ов�

Ggbailey¬æ Класични автомобили душеци мешаат гроздобер стил со модерна технологија и се изработени од авто

Нејзината работа е восхитувана по својата компаративно лабава и либерална техника која му овозможува н

Донесете стил на Пепа свиња во следната авантура на денот на плажа со овој симпатичен сет за пливање од 5

Scroll