Новак
Уникатни поволни цени за чисти чизми на глупости на пети на женски пети

Уникатни поволни цени за чисти чизми на глупости на пети на женски пети

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Не можам да помогнам да се за inубите во овие синтетички патентни кожни чизми. Чизмите на глуждот на јасен потпетици имаат високи блок -потпетици, зашилени прсти и ниска вратило што ја зафаќа внатрешноста, ќе ви го освои срцето преку нозете. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - петица до пети висина на потпетица5.5.5 3.5 - 36 - 8 3/4 - 3 1/36.5 4.5 - 37 - 9 1/8 - 3 1/37 - 5 38 - 9 1/4 - 3 1/ 38 - 6 39 - 9 5/8 - 3 1/39 - 7 40 - 10 - 3 1/39.5- 7,5 - 41 - 10 1/8 - 3 1/3 Единствени поволни цени за чиста пети на женски пети, чизми на глуждот на глуждот, вампир : синтетичка кожа; Аутсала : гума; Пета : Абс. Јасна пета. Чизми на глуждот. Зашилен пети. Забавни чевли. Висина на пета : 3 1/3 инчи. Висина на вратилото : 4 1/8 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете детали што привлекуваат очи во вашиот стил оваа сезона во овие чизми за возење на возење од кол

Минималистички и модерно Да! Со надворешна заоблена страна, овие чизми со ниско сечење на пети од Мелроу

Струт во колекцијата Gournee Collection Piper Bootie Bootie Design, во кој се прикажани испреплетени детали со стабилна бујн

Од единствениот опсег на удобност, овие стилски чизми на глуждот имаат мешавина од ткаенина и потпетица

DEN 1119.84

Дизајнот што е сигурно да стане омилен оваа есен Рена од Бринли Ко Плоштад пети со длабок V сечење го пра�

DEN 2.00

Bootie The Tonya е нов фаворит оваа сезона со дизајн на бадеми, потресено боење и бујна пета Скоканиот раб созда

Рок овие еден вид чизми што ќе ја направат секоја облека да се истакне во која било сезона од годината...

Дефинирано со неговите суптилно шик детали, Bootie Calinnda од Brinley Co сигурно ќе стане омилен Оваа бута за бадем

Излезете со стилското и пријатно женско слабо крзно сосема нов багажник Lugz Perfect за сезоната на студено �

DEN 1.00

Влезете во вашиот нов омилен bootie со bootie bootie од Brinley Co Овој бути на глуждот има трајни кожни кожни нагоре с

Додадете стилски чизми на вашиот изглед со затегнати чизми на глуждот од Brinley Co Soft Faux Suede Uppers се креваат н

Овие чизми на глуждот во велур со црна, жолта боја и карирани, покриени потпетици и кожа од надворешната

Поврзете ги вашите обувки со времето и пријатните мото чизми на TRU има средна висина, вратило како врата

Чекор во класичен изглед со гроздобер инспирирана од колекцијата на списанија Леона Шути Совршено за с�

Овие чизми за потпетици на глуждот во велур, кожна кожа со црна, розова боја и леопард, покриена потпетиц

Scroll