Новак
Yaavii Cross Strappy Women Sports Sports Bra Отстранлив влошки јога за вежбање градник

Yaavii Cross Strappy Women Sports Sports Bra Отстранлив влошки јога за вежбање градник

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 127.84

Sports Sports Bra изработен од 88% најлон и 12% спандекс, тој е мек, удобен и високо еластичен. Со поставата на мрежи, има добра дишеност и брзо wicking, давајќи ви ултра удобно искуство за носење. Мека и пријателска за кожата, еластична, со поставата на решетката, силна дишење, влага, ладен допир, ви дава поудобно да носите смисла. Задниот дел е дизајниран со Cross Strappy, плус широкиот еластичен опсег, кој има добра поддршка и може подобро да ги крене градите нагоре, ефикасно да ги намали вибрациите и да го спречи движењето на дојка за време на вежбањето. Може да ја разубави кривата на задниот дел, правејќи ве попривлечни. Отстранливата подлога на градите му овозможува на секое лице да го прилагоди ефектот според различни потреби. Може да се отстрани и исчисти одделно за време на чистењето, многу погодно. Погоден за кој било вид спортски спортови, како што се фитнес, јога, трчање, возење велосипед, итн., Или како дневен градник. Белешка : Ве молиме, погледнете во табелата со големина за да го изберете вистинскиот градник. Се препорачува да се отстрани подлогата на градите пред чистење. Поради разликата во дисплејот и осветлувањето, вистинската боја може да биде малку различна од горенаведената слика, погледнете го вистинскиот добиен производ. S : Должина : 11,8 ", биста : 28.4", дно : 25.2 ", одговара за 32 C 32d 34a 34b. M : Должина : 12.2", биста : 29.9 ", дно : 26,8", одговара за 34 C 34 D 36 A 36 B. L : Должина : 12,6 ", биста : 31,5", дно : 28.4 ", одговара за 36 C 36 D 38 A 38 B. XL : должина : 13.0", биста : 33.1 ", дно : 29.9", одговара за 38 C 38 D 40 A 40 B.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Притиснете се на следното ниво во овој спортски градник со високо влијание на Racerback од страна на Авиа Тк�

Рафал на боја, супермеко чувство и исто како што имате стилски спортски градник од Софија Вергара што ве

Краток опис не е достапен приближно Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колко�

Стилскиот дизајн на вкрстено враќање и отстранливите чаши го прават овој градник главен за вашата гард�

Спорт и удобно, овој спортски градник во Авиа е задолжителен за вашата гардероба Направено од 80% полиест

Мода и функција сите во едно, со овој Данскин сега беспрекорен градски градник Ками Спортски градник Од�

Донесете го модата на тренингот со овој 2пакет на женски рикаградници Беспрекорен градник што ќе создад

Работете пот во спортски градник со средно влијание од жените во Рибок Градскиот град има отстранливи ч

Беспречниот спортски градник на Авиа е толку стилски што можете да го заборавите мета и само да се упата

Донесете малку стил на вашиот тренинг со страшниот спортски градник во Авиа Совршено за секојдневни ак�

Подготвени Поставете Оди! Овој спортен градник со облици со чаши од Авиа обезбедува вистинска количина

Работете пот во спортски градник со средно влијание од жените во Рибок Градскиот град има отстранливи ч

Беспрекорен спортски градник на Клои Тинг е сигурен дека ќе ја преземе фиоката на вашата Essential и зошто д�

Вашиот омилен градник за правда за правда сега доаѓа со два погледи за еден! Реверзибилниот дизајн ви ов

Тежок тренинг го добивте ова со loveубовна постава : 88% полиестер / 12% спандекс Грижа : Машината за перење...

Рафал на боја, супермеко чувство и исто како што имате стилски спортски градник од Софија Вергара што ве

Здраво на вашиот нов омилен спортски градник Овој лесен градник за контура од Авиа е дизајниран за да ви

Кула комбинација на стил и перформанси, Sports Sports Sports Sports Sports Sports Sports нуди поддршка што ви е потребна преку

Атлетик работи со големо влијание на беспрекорен спортски градник отстранлив чаши од пена...

Activeенскиот спортски градник со активни чаши во Avia е паметен додаток на вашата гардероба за теретани...

Работете пот во спортски градник со средно влијание од жените во Рибок Градскиот град има отстранливи ч

Удобно и лесно прицврстување, градскиот градник на „Zip Front Sports“ нуди целосна поддршка за време на вашат�

Scroll