Новак
Машки шорцеви за мажи на Georgeорџ

Машки шорцеви за мажи на Georgeорџ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Товарните шорцеви подготвени за викенд од Georgeорџ имаат лежерен стил што ќе го сакате. Додадете ги во вашата обична гардероба за опуштен, но сепак полиран изглед. Спарете ги овие шорцеви со омилената маица, поло или копче надолу и сите сте поставени! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32. приближно. In Seam : 10 ”. Затворање на копчињата со поштенски мува. Предни и задни џебови. Странични карго џебови. Јамки на појас. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машки карго шорцеви од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Начин да ги прославите Велигденските налепници на подуени, 12 парчиња : 12парчиња налепници Совршен начин

Филтер за спиннафта од Baldwin Filters® Валканото масло може да предизвика катастрофално оштетување на вашиот

Останувањето топло никогаш не изгледаше поладно со јакната за пикафери на климатски концепти...

Толку возвишено Поставете го вашиот стил на рокенрол со еден машка возвишена мета што претставува одли�

Уметник : Беверли Johnонстонјубјект : Сезонал Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано �

Оваа кошула за плескавици за крик на Wrangler е направена со ткаенина од памучна мешавина од полиестер со те

Удобноста е клучна кога станува збор за абење на породилно Ова породилно здолниште од избледената слав�

Оваа облека од дрво од мед може да се направи со пролет, 100 пакувања нуди градежништво од дрвени предмети

Облечете ги младите шампиони на деветте со елените што се наоѓаат Ајден rуниор Оксфорд Овој елегантен и

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Структурирано со огромен фактор на кул Нашиот фустан од градник на градник на Мадден Cујорк проверки од

Од луксузната серија на розово злато на Чи, ова железо од 1,5 инчи за виткање има модерен дизајн Со удобен

Scroll