Новак
Кафе луна машка асиметрична тропска лисја за печатење ткаена кошула

Кафе луна машка асиметрична тропска лисја за печатење ткаена кошула

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 335.84

Оваа кошула со копче за машка кафе Луна е разноврсен додаток на вашата кул лежерна гардероба. Изработено е од ткаенина од мешавина од постелнина за лесна и удобност. Се одликува со обична измислица на ткаење за издржливост, како и кратки ракави. Асиметричниот тропски лисја за печатење создава забавна фокусна точка, а манжетните за ракави на изрез го прават овој современ стил на кошула да изгледа добро. Материјал : 55% постелнина, 45% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е приближно 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено, удобно вклопување. Јака : јака од точка. Затворање : Плоча на предните копчиња. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаено тело; Асиметричен панел за печатење на тропски лисја детали за предниот дел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Покажете ја вашата страна на слободата со оваа патриотска графичка графичка машка мама...

Кул и удобно со опуштено вклопување Не е маица за кратки ракави на границите, која има сите шарени отпеч�

Оваа класична, кул мета од без граници има преголем дизајн за удобно, опуштено вклопување Спарете ја ова

Ако барате одлична основна маичка за мажи тогаш проверете ги едноставните, но удобни кошули од Georgeорџ...

Застанете го вашиот терен во оваа воена инспирирана маица „Stand Camo“, маица со долги ракави со долги рака�

Покажете го животот како татко со оваа еднострана машка графичка мета Одличен подарок за маица за Денот

САД Поло Асн Машката лента е идеална комплемент за промена на вашите дневни вклопувања...

Без џеб, класичен опуштено вклопување на екипажот Медицински под чистачи 69001 Наскоро ќе биде ваш омилен

Зачувајте ги основните Vвратови од Georgeорџ Телото на Jerseyерси додава удобно чувство и обичен изглед на ва�

Оваа локално дизајнирана кошула за вратот на екипажот со кратки ракави, направена од полиестер, е добра

Познато по својата удобност и стил, оваа кошула на Хенли е кроссезонска, кросфункционална централа Долг

Дизни Мики Маус кратки ракави Без разлика дали сакате само Мики или сакате Мики и пријатели како Доналд,

Scroll