Новак
Пловечки wallидни полици Три четири нивоа 8 Длабок wallид монтиран тешки полици за книги од дрво и метал правоаголно складирање за дневна соба спална соба бања бања

Пловечки wallидни полици Три четири нивоа 8 Длабок wallид монтиран тешки полици за книги од дрво и метал правоаголно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Вклучен пакет : 2 × црна полица1 × монтирање на завртки за завртки : -Коулски загради за полици за индустриски цевки, изгледаат одлично, многу цврсти Потреби за складирање и прикажување. полица за складирање, полица за книги или решетката за прикажување. Спецификација : Материјали : Црн метален пиперска вредност : разноврсна и издржлива. Зафтвер : водоотпорен и анти-каша. Големина : Големина : 4-ниво : 50 "(ч) x 8 " (г) (г) (г) (г) (г) (г) (г) ; 50 "(h) x 12 " (d3-tier : 36 "(h) x 8 " (d); 36 "(h) x 12 " (d) 2-tiger : 23 "( Ж) x 8 "(d); 23 " (h) x 12 "(г) Белешка : 1.Кога валкана, користете мека влажна крпа за чистење на железничкиот решетка.2. Сите димензии рачно се мерат со a Можно отстапување од 1-3см.3.Ова е цената на пар со 4-нивоа на полица за цевки, штици што не се вклучени штици може да се купат од повеќето дрвени дворови или големи трговци на мало во локалното. Ние ги продаваме само заградите за полици. 2- 3-4 -ниво Пространи лебдечки полици, оставете доволно простор помеѓу полиците . -Тоа е разноврсна организација за сите ваши потреби за складирање и прикажување . -Додари повеќе вертикално складирање на вашата дневна соба, спална соба или канцеларија, бесплатно простор за подот . -висина сила за носење на оптоварување : квалитетна железна цевка со трајна табла за задебелување . -Малифулирана функција -Оваа полица за цевки може да работи како полица за складирање, полица за книги или решетката за прикажување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Печатените панталони на елоквиј елементи се беспрекорно удобни и разноврсни на работа, за време на вик�

Ограничено издание го засили универзалниот звук напад Водачските табли со Call of Duty® : Ghosts Ear Force Shadow Limited Edi

Прошетајте на дивата страна оваа есен со ова животно печатено миди здолниште Изработена со удобна лесн�

Издржливоста на суровите околини, додека запечатува гориво, воздух, течноста за ладење и маслото, е пред

Goodyear Men? Издржлива лесна конструкција за долготрајна способност за абење Врска со високо сечење со цело�

Дизајнот на креветот за кревети за кучиња со меки за миење на EZмиење на EZ, го одликува најдобриот систем

Оваа трендови меѓународна куќа на змејот Раенира Змеј глава по еден лист постер за wallидови Постерите з�

Тајните богатства луксузни градници без жица се вклопуваат и ласкави со нула жици за максимална удобно�

Вода, оган и алуминиумски панели отпорни на HD избледени отпорни.Исклучителен дизајн што носи убавина в�

Ажурирањето на вашата облека за перформанси, само полесно се искачи со оваа активна маица quакард со кра�

Запалеченото полите ви дава предност за помалку рафиниран, но современ изглед / por qué te encantarán : los jeans rosa aju

Специфично за производство на производи : без автоматско затемнување на местото на откривање : без слеп�

Елените стагли Еверест сигурно ќе ви бидат чевли за секоја пригода Тие работат за вас напорно како и сек

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / дизајнирано да испорача супериорна моќнос

Дизни замрзнати елса за девојчиња за јасно време наставници Пластичен случај од 32мм, 16мм виолетова најл

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Додадете слој на топлина и пријатна удобност во кој било кревет со сетот на листовите на фланелот Израб�

Снимките за пливање во Лагуна нудат ладен, скратен стил на табла со удобност и безбедност на кратка лаге

Тајните богатства женски и женски плус качулка за спиење боксер Уживајте во нашиот боксер со меки капи �

Додадете поп боја во вашиот дом со заглавената перница за графити од колекцијата на племенски графити...

Оваа торба за грабнување и одење ви дава структурирана форма и живописен надворешен режим за да одговар

16x16 бело врамен печатење со наслов "Woodland Christmas IV " Чувствуваме дека wallидната уметност е најважниот аспект

Оваа породилна туника врвот од 24 / 7 комфорна облека со долги ракави е сигурен дека ќе го привлече вниман�

Дишејќи и ултра лесен, овој плетен чорап горе останува дише и носи прецизно вклопување бидејќи се движи

Уметник : Сју Jachimiec Предмет : Пејзажстолб : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано платно

Воведување на килим на подрачјето на миризли на главните теми, создаден со јамка со градба и нуди трајна

Да изгледате добро е едноставно кога ќе започнете со ласкавото собрание на бесплатниот собрание на врв�

Направете незаборавна изјава на поставката на табелата со салфетки за пијалоци на Црвените гингам...

Scroll