Новак
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Деколте на екипажот со ребра. Исечен стил со Sequin Mickey Mouse од предниот дел. © Дизни, сите права се задржани. 100% полиестер ексклузивно од декорација. Машина за перење. Направено во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Одликувајќи се со чисти, едноставни линии, помладиот кревет на asаспер е совршен центар за спална соба ил

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Добијте паметен изглед за интервјуа, презентации и забави за вечера, исто така, со станот на широко расп�

Уметник : Pela Studio Subject : Abstract Style : Trational Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за виси, уме�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Без граници јакна за маичка за маички за маж, или Шакет, е покачено и без напорно ладно парче слоеви во ст

2boom е вкоренет во страста за музика во исто време како да има уникатно око за дизајн и стил Службените сл�

Оваа сезона, не можеме да добиеме доволно фустани Таа проточна форма е супер разноврсна и лесна за носењ

Чувајте ги тркалата да се вртат! Ова висококвалитетно, долготрајно тркало е дизајнирано да ви обезбеди �

Кул стил не е тешко да се дојде кога тој има прекрасен графички мета од Wonder Nation! Изработена од удобна меш�

Уметник : Едгар Дегасјубјект : People Style : Trational Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за ви�

Scroll