Новак
Chef MCM1110B 1. кубни-метри, микробранова 1.000 вати со допир

Chef MCM1110B 1. кубни-метри, микробранова 1.000 вати со допир

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2864.00

Надградете ја опремата за кујна со микробранови од 1,1 кубни метри, 1.000 вати со допир. Со копчиња за готвење од 30 секунди и осум копчиња со брзо поставување, црната микробранова печка има тајмер/часовник во кујната и одмрзнување на тежината и времето. Микробрановата на вратата на копчињата за копчиња има нивоа на грамофон, допир и десет нивоа на моќност. Микробранова има електронски контроли со LED дисплеј. 1.1 Cu FT капацитет. 1.000 W. Digitl Touch. 10 нивоа. Експрес функции за готвење. Електронски контроли со LED дисплеј. Тајмер/часовник во кујната. Тргочка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Одлично за долги рунди на сонце или да се олади за време на секојдневните активности, ова работно место �

Овој елегантен ѓердан од 54 инчи има едно влакно од (седум милиметар до осум милиметар) бели култивирани �

Оваа оригинална цветно дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори Д

Сигурно ќе биде омилен Не хеланки на границите комбинираат ултрамеко чувство со трендовски изглед...

Рамка за црна диплома во Менхетен со златен фолија печат на официјалниот универзитет означува и втисна�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Auto Specialty OE Auto Specialty OE Calipers Calipers (продадени ин

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Овој печатен печатење во скитници е врвен квалитет на Giclee на архивата хартија со висока резолуција...

Додадете малку глам на вашите wallsидови со оваа визионерска отпечатоци „релаксирачка вода“ наутичка wall

Шорцеви направија повеќе од одење Овие суперладни без граници мажите шорцеви го комплетираат вашиот об

Автоматско рестартирање и одмрзнување Одликувајќи се со неводен удар, не мора да се грижите за испразну

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Giclee (JeeClay) е напреден проц

Фужоу 54 "Златна искра прецизна ткаенина од тул • Направено од 100% полиестер • Висококвалитетни материја

Донесете едноставна софистицираност на вашиот изглед со овој стабилен прстен, дизајниран од жолто злат

Преносен Bluetooth звучник со LED ефекти на осветлување Безжично пренесувајте ја омилената музика од надворе

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Леарницата 10 "Запрепастени парчиња шејк агол Беспрекорно носат текстура специфична за профилот и боја �

Scroll