Новак
Машки и големи машки рамни предни шорцеви, 5 ”инсејм, големини 28-54

Машки и големи машки рамни предни шорцеви, 5 ”инсејм, големини 28-54

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Разновиден и убав за него. Овие рамни предни шорцеви од Georgeорџ го комплетираат вашиот изглед на топло време со својот удобен дизајн и ткаенина за мешање на истегнување за леснотија на движење. Совршено за активности за викенд, овие машки шорцеви се пар со поло кошули, кошули со копчиња и цврста памучна маичка со вашите омилени патики. Ockебовите на страните и грбот се погодни за да ги држите вашите мали најважни работи кога сте во движење. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : среден пораст; 5 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : рамен фронт; истегнување ткаенина; јамки на појас. Машки рамни предни шорцеви од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Секојдневните моменти се покриени од работните денови до викендите со влечење шорцеви на Georgeорџ Израбо

Разновиден и убав за него Овие рамни предни шорцеви од Georgeорџ го комплетираат вашиот изглед на топло вр�

Одржувајќи го кул и удобно со карго шорцевите на Georgeорџ Класичен стајлинг, со леснотија на влечење, пред

Полирани и убавиовие рамни предни шорцеви за мажи од Georgeорџ се неопходни топло време и се совршени за ва

Georgeорџ го прави тоа повторно со лесен стил и удобно носење Овие убави шорцеви со двојки од Georgeорџ се нап�

Лесни, меки, удобни да му дадете извик на вашите нови омилени шорцеви од Georgeорџ Лесно се повлекува со ел�

Елегантен, стилски и убав, рамните предни шорцеви на Georgeорџ, додаваат јасен финиш на вашиот обичен изгле

Обични и кул, шорцевите за влечење на Georgeорџ се лесен финиш за вашиот секојдневен стил Пар со омилените �

Разновиден и убав за него Овие машки рамни предни шорцеви од Georgeорџ го комплетираат вашиот изглед на то�

Добијте го најдоброто од двата света со шорцевите за влечење на мажите на Georgeорџ за мажи Изработена во ј

Без напор и згоден, лесен и дише, овие мажпостелнина шорцеви од Georgeорџ се направени во удобна ткаенина к�

Разновиден и убав за него Овие машки рамни предни шорцеви од Georgeорџ го комплетираат вашиот изглед на то�

Одржувајќи го кул и удобно со карго шорцевите на Georgeорџ Класичен стајлинг, со леснотија на влечење, пред

Излез, игра со топки или каде и да ве однесе денот, подготвени се шорцеви со рамни предни предни страни...

Разновиден и убав за него Овие рамни предни шорцеви од Georgeорџ го комплетираат вашиот изглед на топло вр�

Додадете ги овие стилски влечење на џогерски шорцеви во вашата гардероба сега! Направено во истегнувањ�

Елегантен и стилски, шорцевите за прошетки на Georgeорџ додаваат јасен финиш на вашиот обичен изглед на то�

Лесни, меки, удобни да му дадете извик на вашите нови омилени шорцеви од Georgeорџ Лесно се повлекува со ел�

Разновиден и убав за него Овие машки рамни предни шорцеви од Georgeорџ го комплетираат вашиот изглед на то�

Georgeорџ го прави тоа повторно со лесен стил и удобно носење Овие убави шорцеви со двојки од Georgeорџ се нап�

Вашиот изглед на топло време започнува овде со овие ткаени шорцеви од Georgeорџ Класичен рамен преден фини

Овие воздушни, лесни руно салон шорцеви од Georgeорџ помагаат да се испорача непречена удобност и крајната

Вашиот изглед на топло време започнува овде со овие ткаени шорцеви од Georgeорџ Класичен рамен преден фини

Разновиден и убав за него Овие рамни предни шорцеви од Georgeорџ го комплетираат вашиот изглед на топло вр�

Елегантен и стилски, шорцевите за прошетки на Georgeорџ додаваат јасен финиш на вашиот обичен изглед на то�

Излез, игра со топки или каде и да ве однесе денот, подготвени се шорцеви со рамни предни предни страни С�

Вашиот изглед на топло време започнува овде со овие ткаени шорцеви од Georgeорџ Класичен рамен предна завр

Scroll