Новак
Главните тешки подови и светло за читање, кафеава

Главните тешки подови и светло за читање, кафеава

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Осветлете ја секоја просторија во вашиот дом со овој кат и читајќи светло кафеава. Има едноставен стил кој се координира со сите видови на украси за домови. Оваа ламба за читање дома има тринасочен ротирачки прекинувач за функцијата на подот и прекинувач за вклучување/исклучување за долниот светло. Главни места и читање светло кафеава : Идеално осветлување за главната област на живеење. Главната ламба со глава со светлина за читање лесно се координира со друг декор. Крајната светлина може да се користи за читање. 3-насочен ротирачки прекинувач за подни ламби. Вклучен/исклучен прекинувач за ламба за читање. Висина : 6ft.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тоа е одличен начин да ги покажете вашите омилени книги, растенија, фотографии или други мали парчиња де

Осветлете ја вашата дневна соба или ден и внесете скулпторски допир со модерен изглед со оваа ламба за п

Олицетворение на класичен стил може да се дефинира со три збора : ламба за подот на еба Оваа под ламба им�

5x162 cm) Пол Димензии : 1 x 62,6 in Димензии на сенка : 4 x 6,5 ин.5x159 cm) Димензија на гранка : 4,5 x 0,5 in Нашата црна под л�

Подобри домови и градини 5 стапала прилагодлива на раката под подот ламба бронзена завршница Калифорни

Ламбата за подот на фармата „Типтон“ од Стилекрафт е омилен повторлив за современиот дом...

Раскошен дом со предводена од 6 нозе, прилагодлива модерна подлова ламба, еколошка, заштеда на енергија L

Оваа главна црна пластична модерна ламба за полици е стилска и мултифункционална Има елегантна сенка н�

Спакувани со модерен стајлинг и функционалност, главните теми со пет светла подни ја осветлуваат вашат�

Поставете ја ламбата на подот Бартон во вашата дневна соба или спална соба за допир на модерни вибрации

Главните 72 "Комбо подни ламби го снабдуваат осветлувањето и елегантниот декор за вашиот простор за живе

Класичен се среќава современо со четканите јужни претпријатија панора никел подни ламби Широко распро�

Ажурирајте го вашиот дом со додавање на овој подобри домови и градини со кружна ламба за статив во секој

Овој дизајн на училишна куќа на подобри домови и градини што ја артикулираат ламбата за подни страни со

Воведување на осветлувањето на Кресвел 58,50 "Традиционална бронзена метална ламба, вклучена LED сијалица..

Декорирајте го и осветлете го вашиот простор со подобри домови и градини 61 "H Метална прозорец Подна лам�

Scroll