Новак
Плочка за обврзници Хана темно сива внатре. Внатре.

Плочка за обврзници Хана темно сива внатре. Внатре.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 431.84

Инспирирани од Големите рамнини и карпестите планини на Биг Скај Кантри, колекцијата Хана ја имитира волшебната буколна убавина на природно дрво во траен порцелан формат. Донесете допир на руралното село во вашиот следен комерцијален или станбен проект со оваа нова серија на порцелански плочки од дрво. Хана е достапна во 4 неутрални бои. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Бонд плочка Хана темно сива 8 in. X 45 in. Дрво изгледа порцелански под и wallидна плочка (5 парчиња 12,26 квадратни метри. Оваа плочка е одобрена за грб, кујнски подот, кујнски wallид, подот за бања, wallид за бања, wallид за туширање, подни на отворено, wallид на отворено, комерцијален под. Оваа исправена плочка е одобрена за внатрешна и надворешна употреба и е отпорна на хемикалии и отпорна на мраз.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Печатење на ликовни уметности од платното од Мармонт Хил Колекционерско работење од Каролис Јанулиспр�

Флаутирајте го вашиот трендовски моден стил со овој елегантен и суптилен дијамант и аметист прстен...

Потопете го сонцето со оваа отворена маса и троседот Пространа таблета нуди многу простор за закуски и �

Овој долг линиски бикини од хит Rewind ќе изгледа совршено на вас на плажа или на базенот Вие избирате...

Уметник : Студијата Macneil Studio Subject : Пејзажапелатиј : Модерни и современи проодни типови : Галеријаобвитка�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи Ис�

Чувајте го вашето малечко пријатно со ова бебе девојче Furry Fleece Solid Hoodie од Wonder Nation Направено е од ткаенина

Се сеќавате кога можете да кренете над 300 килограми? Ние не го правиме ниту Како и да е, со WEN Triple Triple Decker к�

Изработено од 100% добар квалитет и издржлива памучна постелнина, оваа уникатна декоративна обвивка за ф�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Главната колекција на современи килими со современа шега има апстрактен, модерен дизајн Оваа шема на ди

Со забавни и модерни опции како што е „Училиште за униформа на девојчињата за чудо нација“, „Понте пле�

Уметник : Рон Паркерсубјект : Пејзажапелатива : Тип на крајбрежје Продукција : Галерија обвиткано платно

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено уметнич

Одликувајќи се со геометриска стаклена рамка со бујни златни акценти, оваа табела ламба носи стилско ос

Пожарот е изработен од квалитетен полиестер за да се спречи директна сончева светлина да влезе во автом

Ова е лесно да се координираат шема на три страни, кои се одвиваат од глава до пети на креветот за лесна и

Ова фрлање на медалјонско руно е совршено за да додадете топлина, удобност и стил во вашиот дом Убавите �

Уметник : Incadosubject : Abstract Style : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за виси, у

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејзажапестит : Современа трговска марка ликовна уметност „Чикаго Или�

Green Giant®Veggie Spilal Sbehold На силата на Giant Green Spirals ™ се возбудливо ново преземање на тестенини! Уживајте во ово�

Кул вибрација и удобно чувство и го имате врвот на сезоната Свитката за пуловер на Tru Self го одржува вашио

Уметник : Рон Паркерсубјект : Animalsивотни Стил : Природно модерен проток Тип : Галеријаобвиткано платно ум

Без разлика дали е вашата прва или педесетта година заедно, славете се со прекрасен прстен во стил на по�

Scroll