Новак
Криво рог Бино-штит

Криво рог Бино-штит

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 287.84

Совршен придружник кој работи добро со вашиот Bino System или со која било традиционална лента за вратот прикачена на вашите двогледи, опсег или камера. Помага да се одвратат снегот, дождот и прашината. Едноставно завиткајте ја еластичната лента со торбичка околу вашето тело и закочете ја. Лизгајте ја вашата оптика или камера во торбичка што е прикачена на вашата бино -лента или лентата за вратот. Кога треба едноставно да се лизне од торбичка за лесна употреба на чиста и сува единица. Рачен џеб од џеб одлично за одржување на лиценци, повици, опсег, итн. Подлогата со средна големина е 7 '' h x 6 '' w и одговара на најпопуларните големини на оптика. Криво рог Бино-штит : Помага да се одврати снегот, дождот и прашината. Завиткајте ја еластичната лента со торбичка околу вашето тело и закочете ја. Лизгајте ја вашата оптика или камера во торбичка што е прикачена на вашата бино -лента или лентата за вратот. Рака џеб од џеб одлично за одржување на лиценци, повици, опсег, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

DEN 7184.00

Truglo Centra Xtreme 3 / 16 "Карактеристики со дијаметар на отворот : Помал, дизајн на мала тежина уникатен агол ово�

Овој фин производ ви дава дополнителен предност што ви треба со вашата рекреација на отворено...

Подобрете ги перформансите на вашиот опсег на ноќно гледање со Pulsar Phantom 50mm додатоци за ноќно гледање на �

Наменети да ги издржат дури и најтешките пушки за враќање, стандардните прстени на Леуполд се изработен

Ringsвони на алуминиумскиот опсег, вклопуваат бази во стилот на ткајач 30мм во дијаметар, мала висина, горе�

Адаптерите за флип капа на Trijicon Tenebraex овозможуваат инсталирање на капакот на флип Ова лесно се врти окол

30мм ниско w / 1 "Вметнете, тактички прстени w / вградена железничка железница, вклучува 1 одвојлив железни�

Scroll