Новак
Fisher- Shake n Go Drag Racer Set

Fisher- Shake n Go Drag Racer Set

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 480.00

Тресете 'em and race' em! Овие огнени автомобили со топло влечење се тресат со еден сосема нов начин за трка. Сетот „Drag Racing“ доаѓа со двајца тркачи за влечење кои складираат во удобен сет за заштеда на вселената што се склопува за игра за преземање. Само тресете го автомобилот за да го стартувате моторот. Колку повеќе ќе го тресете, толку подолго оди. Поставете го на сетот за влечење, погледнете ги светлата се свртуваат од црвено во жолта во зелена боја, притиснете го копчето и гледајте ги вртењата на гумите пред да се соблече автомобилот. Fisher-Price Drag Racer Set : Компатибилен со сите основи на Shake 'N Go и Crash-Ups (продадени одделно). Бараат 6 батерии АА (не се вклучени).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Деновиве до викенд, запознајте ги вашите нови омилени шорцеви Ниту една граница на рамни предни шорцеви

Сè е за деталите Ниту една граница Флејтиот скејтер фустан нема расен дизајн без ракави и патент назад с

Нанесете го вашиот изглед со носталгија од 90тите со директно фармерки на бесплатното собрание, останув�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Резултат! Слам забивање за удобен, пријатен стил Исклучете ги и разладете ги во овие панталони за дневни

Чипка е голема оваа сезона и така се и рамените Бидете тресне на трендот со овој симпатичен врвен чипка �

Продолжете да одите, панталоните со двостепени панталони на Собранието се изградени за носење на часов�

Ако барате чевли што никогаш нема да излезе од стил, тогаш колекцијата Nixey Heel By Journee е совршен избор...

Голема, плишана, удобна, нашата линија за потписи на кревети за џебови ги има сите! Полумен од свежо пече�

Оваа класична ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спи

Овој прекрасен дизајнер на А & М инспириран испреплетен ѓердан со loveубовен јазол сјае како светла како и

Лесно, лесно исклучено! Исто како и Класик за возрасни, верзијата на децата нуди неверојатна удобност и �

Peerage Marina Women Extra Bide Side Siment Smart Casual, Comestage Skimmer обични чевли со тркалезна пети е совршена за вашата следна про

Западната кошула за кратки ракави на Wrangler®, големини S5xlperfect за пешачки патеки или за обични работни дено

Зачудувачки убав, овој едноставен, но впечатлив прстен, сигурно ќе ги фати очите Исклучителниот 0,185 CTTW б�

Од теретана и пошироко, овие мачки ал1ве шорцеви беа изградени за перформанси 4насочен ткаен ткаенина за

Scroll