Новак
Arcade1up Street Fighter II светнете го wallидот монтиран марки

Arcade1up Street Fighter II светнете го wallидот монтиран марки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Сјај во светло на славата со свој официјален службеник, одобрено лиценца, осветли го маркијата! Сега можете да ја внесете таа класична уметност во вашата просторија за игри со 1up колекционерски марки светла! Нека автентичниот сјај ве потсетува на време кога најдоброто нешто што можевте да го постигнете беше да го победите високиот резултат. Содржи 1 маркична wallидна светлина приближно (24in x 10in). Не се вклучени хардвер за монтирање. Бара 3 Д батерии (не се вклучени) или микро USB (вклучено).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа сезона! Осигурете се дека вашите празнични забави се говор на сезоната со овој забавен знак за марк

Scroll