Новак
Yaheetech 46,5 '' Rolling Metal Bird Cage W perch for Parrot & Finch

Yaheetech 46,5 '' Rolling Metal Bird Cage W perch for Parrot & Finch

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1317.44

* Спецификации : Материјал : Пластика и големина на железо : 15.9x14.5x46.5 '' (lxwxh) g.w. : 15.17 lb Боја : бел * пакет Вклучен : 1 x папагал кафез * Ве молиме забележете : Информациите за големината се само за референци, и Ве молиме, дозволете 0,4-0,8 "разлики како резултат на рачното мерење. Направено од високо квалитетен материјал, цврст и издржлив за употреба. Модерен дизајн го прави многу шик и популарен. 3 преголеми врати лоцирани на предниот дел за лесен пристап до внатрешната област. Карактеристики Карактеристики. Карактеристики. Со 2 контејнери со храна, 2 дрвени перки и 1 метална рачка. 4 тркала со сопирачка Обезбедете флексибилно и безбедно движење. Долната лента е отстранлива, многу лесна за чистење. Металната рачка го прави преносен, така што можете да го земете со вас каде и да одите. Дизајнот на пријателски миленичиња обезбедува птиците да не се фатат или заглавуваат меѓу отворите. Совршено како куќа за птици, како што се финшот, папагалот, кокатиелот и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој замок на кафез на птици може да ви даде идеја Фантастичниот папагал кафез е изработен од метални жи

Фантастичниот папагал кафез е изработен од метални жици со вода и е изграден во цврста структура Простр

Scroll