Новак
Budge Rust-Oleum® Neverwet® Denier V-Hull Boat Cover, водоотпорна заштита, повеќе големини

Budge Rust-Oleum® Neverwet® Denier V-Hull Boat Cover, водоотпорна заштита, повеќе големини

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1395.36

Чувајте го суво. Чувајте го чисто. Чувајте го Neverwet®. Покривот за складирање на бродови од 1200 Denier Rust-Oleum® Neverwet® е за разлика од кое било друго покритие на бродот на пазарот. Оваа тешка, високо -технолошка покривка на бродот се карактеризира со супер хидрофобна технологија која активно ја одвраќа влагата. Оваа покривка создава супериорна хидрофобна бариера низ која влагата не може да навлезе. Откако влагата ќе направи контакт со капакот, таа едноставно ќе се кае и ќе се тркала. Овој материјал е исто така отпорен на дамки и практично само-чистење, бидејќи нечистотијата и остатоците лесно ќе се измиат. Еластично полите помага да се задржи капакот безбеден на вашето возило, додека системот на горниот и долниот дел од лентата и токли помага да се задржи капакот врзан во ветровити временски услови. Вклучено е складирање на мрежа за да можете лесно да го чувате капакот кога не е во употреба. Првиот од ваков вид, ова покритие нуди супериорна заштита на возилото на отворено. Вклучена е 5 -годишна гаранција. Оваа тешка, високо -технолошка покривка на бродот се карактеризира со супер хидрофобна технологија која активно ја одвраќа влагата. Овој материјал е исто така отпорен на дамки и практично само-чистење, бидејќи нечистотијата и остатоците лесно ќе се измиат. Еластично полите помага да се задржи капакот безбеден на вашето возило, додека вградените ленти помагаат да се задржи капакот врзан во ветровити временски услови. Покривот за складирање на брод Rust-Oleum® Neverwet® е за разлика од кое било друго покритие на бродот на пазарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Едноставен, стилски и летен; Комбинираната валери од Софија Вергара ги има сето тоа за вашата работа од �

Овие lубовни моменти со водечка дама за породилно печатено широкопојасен градник за медицински сестри �

Интегрираниот LED со голема површина на LED со голема површина на безбедносната светлина на Зора ќе му дад�

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликов

Ford? S FCE6016 е компресор од 1,6 галон воздух со лесна тежина, компактен дизајн што ќе ви овозможи да го земете

Овој розов кревет врамен со сликарство е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината р

Mens 1 / 4 CTW лабораториски дијамантски волфрам, сепак, неодамна, исто така е пронајден спарен со модерен алт

Womanената Пионер врежана безвременска Гео 8 во пластери во црвена боја е совршен поп на боја за да се дода�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметнос�

Сензација на гардероба Овој шарен двопарчен сет од 365 деца од Garanimals има печатена маичка со краток ракав �

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Полски за нокти со високи перформанси колку што е чист како што станува! Козметика за навики за козметик

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Братучед DIY 27 инчи тркалезно влакно, по 1, розово и сино Тркалезните мониста се популарни и разноврсни Вк�

Уметник : Алисија Lachances Ubject : Abstract Style : Modern & Modern and Contebter Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подго�

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Се надеваме дека нашата облека мо

Piиво Поло на Georgeорџ Машки работи за секој окусон од деловни активности до вашите активности за викенд...

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметнос�

Карактеристики : Предмет : Стил на животински декор : ТрадиционалноКлор : Сина, Браунхајп : Сквернориента

Лизгајте ги овие слајдови на градиенти од Foco на денот на играта за да додадете дополнителен елемент на т

Девојчето Девојче од Jordордаче Девојче ќе биде нејзин нов изглед на пролет / лето Таа ќе изгледа симпатич

додека другите прстени од скапоцен камен се ефтино направени и лесно се наведнуваат и лесно се свиткува

Потпис од Леви Штраус и Ко Тие имаат низок, еластизиран половината и директно вклопуваат низ седиштето,

Девојчето дете Девојчето Девојче Дејзи со теми со долги ракави здолништа сет е удобно, но модерно парче

Наградете ја вашата мачка со скромна закуска за играње, што е 100% нутриционистички комплетна за одржувањ

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Subaru XV Crosstrek 2014 : Дизајнирано прилагоде

Обележете го вашиот стил со овој уникатен моден прстен со дијаманти Изработено во 10к жолто злато ова сп�

Подгответе ја за кревет со леснотија во оваа забавна трипарчиња пижама поставена од Wonder Nation...

Scroll