Новак
Репер FR, лагер за тврда капа, сива

Репер FR, лагер за тврда капа, сива

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 175.84

Репер -мерката за хард капа е дизајниран да се носи на главата под тврда капа или шлем. На само 7,5 мл, тоа е неверојатно мала тежина и помага да се избрише влагата, одржувајќи ја главата и вратот да се изладат во топли денови., Додека го заштитувате вратот од сонцето. Рејтинг на лак (EBT) = 9 Cal/CM2; NFPA 70 E; HRC/ARC Ниво 2; Се среќава со ASTM F1506; ОСХА 1910.269; NESC 2012; 7,5 мл; Мека влага на фитили; Безбедно да се носи против кожата; Го штити вратот од сонцето; Се вклопува под тврди капи што може да се перат и еднократно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Печатени пеперутки со фолија го украсуваат овој ограничен премногу парчиња во бикини за капење, во кој �

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Ова подготвено да виси парче во златна украсна рамка има слика за боја на боење на мандала со дизајн на к

Извајаната бујна потпетица и украсувањето на токи украсени со кристално, го прават овој отворен пети са

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“...

Се одликува со активен сабвуфер за тонови на цветање и моќни.ipod / iphone дигитална аудио врска и приклучува�

Серија MiTM CA35041 MAH CA CA CA CALL WALOLINE DIRGEN DRIVE PRESSURE MUSHER е фитинирано со пумпата MiTMTRILX PISTON MITM со керамички перничиња

Уметник : Lantern Presssubject : People Style : Modern & Moderner Product Type : Galleryзавиткано платно Арттис подготвено за виси, уметнич

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Забавно, трендовски и топло! Chenил џемпер од засекогаш и некогаш додава поп возбуда на нејзиниот изглед с

Започнете го денот со женски слој Овој двопакет на VLace исечени од ками врвови од без граници се удобни мо

Започнете го својот ден надвор во заматен стил со овие слатки резервоари од чудо нација...

Стерилит 11 галон Swingtop Tvenbasket е идеално решение за сите простори во домот или канцеларијата и ја интегрир�

Scroll