Новак
Бели бел безжични мобилни слепи 35х72

Бели бел безжични мобилни слепи 35х72

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Мобилните ролетни без безжични мрежи се совршено и безбедно решение за домови со деца или домашни миленици. Овие ролетни се креваат и се спуштаат лесно од долниот панел и работат непречено и ефикасно дури и без кабел. Овие ролетни се лесни за чистење и енергетски ефикасни. Бели безжични мобилни ролетни, бели : енергетски ефикасни. Дизајнот на саќе со единечна ќелија ги блокира и топлината и студот. Филтри за мека ткаенина само доволно светлина. Безжично решението е совршено за домови со деца или домашни миленици. Легнете лесно од дното за подигнување и спуштање. Мазно и лесно работење. Декоративна глава. Лесно се чисти со прашина партал или вакуум. Вклучени загради за инсталација. Ограничена гаранција за живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Туту симпатична! Овој сет со две парчиња за вашето мало девојче има заслепувачки ракав за залепено замр�

Оваа специјална Multipack Mix & Muse Mix & Match е одличен начин да додадете неколку шарени, стилски и удобни предмети

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

Уметник : Dean Russo Studio Ssubject : Animalsstyle : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготв�

Ова е лесна комбинација на волна, најлон и еластична со мешавина од дишење и допир на еластичност за удо�

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани.Уметник : Jamesејмс МекЛулинсјубјект : Пејзажапестит :

Почувствувајте го богатството на стилот и удобноста што ги носите опуштените Skechers, вклопени, лесно спој

Мекиот тако со големина на тако со големина на фиеста со големина на тако се меки, флексибилни и вкусни...

Уживајте во удобната удобност во ажурираната широка ширина на д р Шол, издигнете ги атлетските чевли...

Додадете малку чуден на вашите wallsидови со овој разигран печатење на платно што само пука со боја и охра�

Ова е пулвер за влечење на копчето за време на женското време и Tru, може да се носи како обичен врв за секо

Scroll