Новак
Блуза со долги ракави со лесна сијава и дете, со месеци со големини на 2-тина.

Блуза со долги ракави со лесна сијава и дете, со месеци со големини на 2-тина.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Пополнете го изгледот на вашето бебе или дете девојче со оваа блуза со долг ракав со Easy-Peasy. Оваа мека, стилска блуза, направена во памук, ќе ја има слатко. Овој врв за нејзините се карактеризираат ракави во стилот на Раглан и деколте на клучот. Удобно за еден ден на игра со семејството и пријателите, оваа блуза се парови совршено со лесни постери за целосен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж; Затворање на копчето за копчиња од предната страна. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги раглански ракави со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за точката. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Блуза со долги ракави на девојчињата за бебиња и мали деца од Easy-Peasy.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Филип Хугонардсбук : Уште начин на живот : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : галери�

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 " Can Cooler одговара на 12oz конзер

Модерно и стилски, овој кубански дизајн со дијамант со дијаманти за дизајн е сигурно дека ќе импресиони�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

PRODUCT SPECIFICS Quantity Sold : Sold individually Replaces OE Number : 4589827 AAReplaces Partslink Number : CH1234105 Interchange Part Number : 4589827 AA, CH1234105 Warranty : 1year Repl

Прегрнете ја вашата франкофилна loveубов кон улиците на Париз со овој сет на француски уметнички отпечат�

Уметник : Kcdoodleart Subject : Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „Цветни девојки 11“ платно �

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подгответе ја за денот со нејзините омилени ликови! Овој сет на облека Моана прави забавен додаток на га

Табелата за класичен акцент совршено се вклопува во која било дневна соба Какво стилско парче конзола м

Зачудувајте се на пријатна мекост со овој уникатен и радосен 2 во 1 додаток ќебе за перница! Одликувајќи

Уметник : Lantern Press Subject : Transport Style : Modern & Modern and Contectione Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и в

Нема коски во врска со хеланките на скелетот за деца! Всушност, има некои коски, но дефинитивно е забавна

Раширете го вашиот тим гордост низ градот кога ќе ја покажете оваа рамка со регистарска табличка и сет н

De la colección Exclusiva de ropa Deportiva de Sofia Vergara Para Материјал : 82% најлон / 18% спандекс / 82% Nailon; 18% LICRA Ockебови : Скриен клуч�

Scroll