Новак
Единствени договори за женски копче надолу со долги ракави исечени тексас јакна

Единствени договори за женски копче надолу со долги ракави исечени тексас јакна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 547.04

Белото шиење ја потенцира белата боја на оваа тексас јакна што ја зема класиката и ја одземе должината, но ги остава сите ладни недопрени. Стил со ПУ шорцеви или слаби фармерки за вашиот обичен изглед. Повод : шопинг, датира, кафуле, канцеларија, работа, забава, клуб, собирање викенди, на отворено, случајно, итн. За исечениот стил, предложете една големина нагоре. Моделот носи големина xs. (Висина 5'8 ", градите 32 5/8 инчи, половината 24 3/8 инчи, колкот 35 3/8 инчи, должина на рамото 14 3/8 инчи, тежина 110 5/8 фунти ) Табела со големина на телото (во инчи) големина-највисоко распространетост-да се најде-Ширина на Шалдер 33 - 25 14 3/4s 35 - 27 - -15 1/4 M - 37 - 29 15 3/4 L - - 40 - 32 16 3/8xl 43 - 35 17 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски копче надолу со долги ракави со силен памук 94%, памук, памук, памук, памук, памук, памук од 94%, 6% полиестер. Увезено. Затворање на предните копчиња. Спуштете го јаката. Долги ракави со манжетни со едно копче. Две џебови со копче на градите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Се сече со структуриран тексас со предни џебови, изречена јака и појас на половината Носете ги на оние н�

Ова нè одржува без напор ладно со овој измиен елек од тексас, кој е комплетен со јака за свртување, џебов�

Ретро тексас за победа! 90 те фунти се вратија и даваат изјава со оваа тексас јакна од фармерките на Софиј

Во цветањето на мекоизмие тексас ткаенина, оваа јакна Jeanан го додава вашиот избор за претстојните сезон

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Се надеваме дека нашата облека мо

Незгоден главен плакарот фрлајте на оваа кул без граници исечени тексас јакна кога излегувате од врата

Celebrityенската јакна на славните розова е класична средба со стил! Оваа кул, опуштена фит јакна има светло

Изработена е од густа и топла тексас ткаенина, која станува мека и удобна по миењето Предниот симетриче�

Фали целосна плоча за копче и двојни џебови на градите, оваа класична тексас јакна му дава без напор изг�

Во цветањето на мекоизмие тексас ткаенина, оваа јакна Jeanан го додава вашиот избор за претстојните сезон

Оваа јакна се комплетира со основна јака, прицврстување на предниот дел од копчето, две наклони странич�

Уживајте во прекрасно носеното чувство на класична тексас јакна од елементите на Елоки, ажурирано со пл

Свежо преземање на утилитарен изглед, оваа тексас јакна може да се врзува на половината за структуриран

Кога ќе направите незаборавна јакна од Jeanан, таа го заработува својот легендарен статус Денимската јак�

Ниту една женска гардероба која е свесна за стил не е комплетна без елек на тексас Оваа јакна се нуди во �

Справете го вашиот список да направите во стил во оваа женска долга ракав скучна јакна од Ли Комплетен с

Завршете го вашиот изглед со класична тексас јакна од време и Tru Оваа Jeanан јакна има истегнување на тело�

Кулхаус цела сезона тексас јакна Оваа тексас јакна има деколте на колачи, затворање на копчето надолу, д

Победете го ветрето со оваа стилска фиксација од време и TRU Оваа тексас јакна ве транзитира од сезона во

Исечениот шак на времето и Tru има мек плетенка со миење со миење што му дава гроздобер вибрациисовршено �

Оваа стилска тексас јакна е различна од другите обични, има неколку детали како што се патентите за манж

Секојдневната основна класична тексас јакна од Terra & Sky е задолжително Кул, обичниот стил доаѓа лесно со �

Оваа женска вознемирена јакна од уникатни поволни цени е завршена со два предни џебови и копче надолу в�

Додадете живописен раб на кој било ансамбл со оваа самоубиец Исечете во класичен стил на бомбардер и им�

Фали целосна плоча за копче и двојни џебови на градите, оваа класична тексас јакна му дава без напор изг�

Scroll