Новак
Ekena Millwork 4 W 8 H 8'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, фабрика подготвена

Ekena Millwork 4 W 8 H 8'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, фабрика подготвена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Фабрички преполнети, недовршени бродови на зраци подготвени за сликање или фиксна завршница.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Автентични и точни реални текстури на дрво. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксу�

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Лесен, лесен за инсталирање со е�

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Со бескрајна ширина, комбинации на длабочин

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект...

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете ја вашата лична талент во нашата wallидна уметност за лесно, прифатливо оригинално ремек дело...

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll