Новак
Power Stop Front Z Evolution Ceramic Caramic сопирачки 16- Се вклопува Изберете: 2009- Нисан Верса

Power Stop Front Z Evolution Ceramic Caramic сопирачки 16- Се вклопува Изберете: 2009- Нисан Верса

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Инженерско за сопирање без бучава со двојни треперки поддржани од гума, кои нудат 6 пати повеќе намалување на бучавата од обичните челични трепки. Површините на подлогата се термички изгорени за брзо пробивање. Влошките за еволуција имаат вистинска керамичка формула која ги одржува тркалата почиста и нема да ги носи роторите. Power Stop Z16 влошките на сопирачките имаат 20% поголема моќност од другите водечки брендови. Премиум керамичкото соединение се прави со употреба на OE позитивна технологија за мувла. Оваа технологија обезбедува униформа густина на триење низ целата подлога што помага да се контролира бучавата и да се спречи предвремено абење. Влошките за еволуција се произведуваат според стандардите TS16949 до спецификациите на OEM, вклучувајќи комори и слотови. Енергетска стоп предна Z16 еволуција керамички влошки за сопирачките 16-1345. Енергетска стоп Z17 Еволуција чиста возење керамички влошки за сопирачките се дизајнирани за сопирање без бучава. Површините на подлогата се термички изгорени за брзо пробивање. Влошките за еволуција имаат вистинска керамичка формула која ги одржува тркалата почиста подолго. Вклучен хардвер од не'рѓосувачки челик вклучен за лесна инсталација без проблеми. Влошките за еволуција се произведуваат според стандардите TS16949 до спецификациите на OEM, вклучувајќи комори и слотови. Fits : Nissan Versa 2011-2009. Одговара Изберете : 2009-2011 Nissan Versa 4 Cyl 1,6 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Запознајте ги нашите лозари : Семејната фарма Крејдер, округот Ланкастер, ПА За четири генерации, семејс

Висок квалитет Доаѓа подготвен да виси Ликовно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил Печатенит�

Бебе ајкула Дет, момчиња џемпери и панталони со џогер, облеки, 2 парчиња имаат вашето малечко трчање во о�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Неговите отпечатоци се прикажани и продадени во многу национални галерии Заштитената марка за трговск�

Додадете допир на вашиот омилен тим на вашиот следен оброк Секој сет на резба вклучува голема вилушка з�

Без напор стилски, фустанот за вратот на пионерската пионер е оној стил на лизгањенаиодење на секоја де�

Wagner Thermoquiet OE Полуметална подлога за диск Поставете ја подлогата за сопирачката "Едно парче " што обезбед�

Останувајќи во само многу многу здружение Сетот „Велур Топ и џогерс“ на тајните богатство беше дизајн�

Уметник : Kcdoodleart Subject : Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „Цветни девојки 13“ платно �

Симпатична обувка за топло време е покриена со чевли со вода од Јосмо Овие перфорирани, чевли за дишење �

Украсете го креветот или каучот со перница во овој случај и зголемете го уникатниот стил на вашата соба

Дијаметар од 1,18мм Добро за производители на накит, ранци, комплети за итни случаи, нараквици, ленти, клуч

Одржливата кошула со долга ракава на Чапс, Одржливата лесна кошула е лесна грижа и лесно носење Дизајни�

Свежи, нежни и сочни говедско месо зачинети со кромид и медитерански инспирирани зачини Добар извор на �

Лесен и удобен за носење, брзо и лесно да се облече Еластичниот опсег може да се прилагоди според вашите

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Украсете се со овие 1 каратно вкупно природни обетки од аметист во Стерлинг Сребрена Овие обетки на обет

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачките WM17846 Количина : 1 по пакет...

Додадете малку тимски дух на вашиот одмор мора да има! Вклучува (1) 2 мл стакло украсен фудбал со мерење 5 "x

Scroll