Новак
Art3d кора и стап плочка од винил дрво штица квадратни, ригидна површина самолеплива тротоарите во кафеав камен

Art3d кора и стап плочка од винил дрво штица квадратни, ригидна површина самолеплива тротоарите во кафеав

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 431.84

Дрвените тротоарите во домот се корисни за младите и старите. Како прво, неговото влијание врз нашето тело е помеко од кој било друг градежен материјал. Современата керамичка плочка е лизгава, додека дрвениот под има многу поголемо триење што може да ги заштити детето и старите лица од паѓање. Наспроти студот на керамичката плочка, природниот тон на дрво и житото носат топлина и интимност во вашиот простор. Детали за пакување - Димензија на штица : 6 "ширина x 36" должина x 0,06 "дебелина, пакет од 36 парчиња, опфаќа 54 кв.м. Отпорен на абразија, голема јачина, без експанзија, стабилна . лесна DIY - само излупете и залепете го на подот за инсталација, без електрични алатки, без искуство. Стилски - автентично изглед на дрво и текстура на жито, додавајќи безвременска карактеристика за вашиот дом!. Широка примена - Покрај тоа како тротоарите, може да се примени на wallидот, таванот, кабинетот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll