Новак
Maidenform Women Comfort Crush Crush Craush Cra, Style SN1251

Maidenform Women Comfort Crush Crush Craush Cra, Style SN1251

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 271.04

Безжичен градник што испорачува лифт?!? Да молам. Не мора повеќе да жртвувате утеха за расцеп со девојчето Comfort Comfort Comfut Crush Crush Bra. Ова е градник за природен лифт за кој сте сонувале. Безжичен природен лифт. Neoknit за измазнување на 20% спандекс. Назад : 63% најлон; 37% спандекс. Упатства за нега на ткаенини : ладно миење на рацете. Не користете белило. Линија суво. Не железо . Земја на потекло : Индонезија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Освојувајте ги сите стилови на деколте, низок грб или запрена стилови со девојки за девојчиња, фрлајте г

Мекиот градник на предниот дел на предниот дел на предниот дел на предниот дел на Valmont Satin, се карактериз�

Потребен е градник што можете редовно да го носите или како тркачки бек? Плодот на разбојот свежа колекц

Приближно Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36” Моделот носи целос�

Овој градник има везени чаши од чипка и лесно залепени панели за поддршка на дното во чаши за додадена ф�

Засладете го вашиот стил со чипка градник Ками од без граници! Оваа удобна Ками има романтични детали за

Оваа bralette во стилот на резервоарот се одликува со целото покривање и отстранливи влошки совршени за цел

Комбинирајќи ја поддршката што ви е потребна во текот на денот со удобноста што ја сакате ноќе, градник �

Везените чаши од чипка и лесно поставените панели за поддршка создаваат форма во оваа Wynette од градниот г

Најдоброто од двата света е со овој минималистички градник од атлетски дела : средна покриеност на подд�

Мекиот градник на предниот дел на предниот дел на предниот дел на предниот дел на Valmont Satin, се карактериз�

Прегрнете ги незаменливите што сакате да го кажете на светот со женскиот плус целосен фигурен микрофиб�

Без граници на непрекината ребрести цевки на јуниорите со ленти нема да направат одличен додаток на ваш

Удобно, поддржувачко и симпатично! САД Поло Асн Womenенски жица Поддршка : Ниско влијание...

Единствениот градник на кафез со двојни слоеви со широки ленти и удобна поддршка што обезбедува безбед�

Стилски и удобно! Ова без граници предниот градник 2пакет е совршен за секојдневните активности...

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Само на Изберете удобност и погодност (Због

Совршен додаток на вашата утринска рутина, тајното богатство на безжичниот градник на жените со измазн�

Комбинирајќи ја поддршката што ви е потребна во текот на денот со удобноста што ја сакате ноќе, градник �

Пристигна вашата совршена бременост до градник за доење! Целиот ден за удобност на тајните богатства до

Овој безжичен градник од Винет од Валмонт испорачува прекрасна поддршка и има цветно шема quакард решет�

Зачувајте ги најважните работи за породилно со овој беспрекорен старечки градник 3пакет од негување од

Ниту една граница на кафез на кафез на кафез не е совршена комбинација на женска чипка и трендовски диза

Scroll