Новак
Тајни богатства женски и женски плус големина на подготовка на градник

Тајни богатства женски и женски плус големина на подготовка на градник

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 559.20

Со ласкаво деколте и светло вметнување, овој елегантен градник за микрофибер од тајни богатства е дизајниран да ги подобри вашите кривини. Поддржувачки, крилја со двојни слоеви и скриени еластични обезбедуваат целодневна удобност и мазна силуета. Кажете збогум на лизгање на ленти за градник благодарение на балетот назад и специјално дизајнирани, прилагодливи ленти. Исклучиво на. Материјал : 88% најлон/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 '' и носи големина 38 C. Вид на чаши : Лесно постепено. Покриеност : Умерено. Затворање : Мека кука за допир и око на грб. Ремени : Целосно прилагодливи, кадифни удобни ленти за совршено вклопување. Карактеристики : мазен микрофибер за сјај; Лесно поставените чаши за нуркање даваат поттик за подобрување на фигурата; Измазнување на грбот, крилја со двоен слој; скриени еластици на бендот - нема изложена еластика за да влече или да копа; засилена обвивка за подлога; Заоблениот хардвер и балет, чувајте ги лентите ставени. Тајните богатства фрлаат градник за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оттогаш, Бета уживаше да го фати светот околу неа Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозм

Бидете промена на пастелните букви со виножито деца инспиративни зборови за дизајн xxl истегната платно

Кога ќе се постави месечината, додадете допир на мистерија во вашиот костум со долга наметка...

Украсете ги и персонализирајте ги вашите отворени простори со перници од колекцијата на едноставно Деј

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини Јеил Гурни 16 "x 20"...

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Mercedes Benz C350 E 2018 : Дизајнирано прилагод

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Power Stroke 1600 PSI Електричен притисок за миење на PSI е совршен за справување со сите ваши проекти за чистење О�

Dickies редовно директно вклопување со 5 џебни тексас Jeanан е работен пантолонец, изграден од 100% тешка катег�

Таа е сигурна дека ќе создаде свои авантури во овие забавни салони со патрола Paw Play, во кои се прикажани С

Scroll