Новак
Зголемена маица со долг ракав

Зголемена маица со долг ракав

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 351.84

Подигнете ја вашата колекција на основи за гардероба со оваа долга ракав од Time и Tru. Изработено е од супер-мека и лесна маичка ткаенина со опуштено вклопување за да се влече елегантно над различни типови на тело, а широкото деколте V е нагласено со прекрасен сет на исечоци на рамото за да се одвои овој врв со долги ракави од вашите други маички. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и TRU женски долг ракав покачена маица : 71% рајон, 29% полиестер. Женска маица. Фабрична изработка на Jerseyерси. Опуштено вклопување. Долги ракави. Широко v деколте со детали за исечување на рамото. Внатрешно означување. Кошула полите со странични отвори. Достапно во разновидни бои. Машината измијте ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Секогаш ласкава ракав за изјава и лесна силуета додаваат моментална женственост на оваа блуза со ракав�

Прекрасна цветна печатење и лесна силуета додаваат моментална женственост на овој селански врв од пион

Трансформирајте го секој изглед со овој издвојување на врвот Vвратот од врвот од пионерската жена Тренд

Овој пат и елегантното тело на Тру дава завршување на вашата гардероба Ажурирано на основното тело со л�

Енергизирајте го вашето секојдневно облекување со овој жив врв од жените на Пионер Оваа мешана блуза за

Одете со протокот на Бохо во оваа боксерска кошула на ракав Долман од Ли Исклучителните женски детали в�

Удирајте ја облеката во голема брзина со живописен кардиган на Yorkујорк алишта Подолгите и отворените п�

Вкупна победа за вашата гардероба со оваа сублимација на врвот од концептите За fallуби се во ова лесно да

Време и време на женското застој на ребрата на жените Создадете ги најтежните силуети со овој Body Suit од Tim

Овој џемпер на концепти е удобен, стилски и лесен за носење со неговите функционални странични копчиња,

Опуштено и подготвено за одење! Овој отомански бод на врвот од време и Тру го комплетира вашиот изглед н�

Предната и задната Vврат на овој плетенка со плетено плетено го зема вашиот стил на слоеви следното ниво

Плочата на предните копчиња и јаката го истакнува овој врв без ракави од поглавја Дизајнирано во обичен

Theенската маица со долги ракави, пакет од 2 PCK од време и TRU е голема вредност! Деколтето за лажичка е ласка

Бескрајни можности со времето и врвот на Tru's Turtleneck Поставете го со блејзер за работен ден подготвен или �

Сладок почеток на секој изглед, оваа блуза за трепет ракав од Pioneer Woman додава допир на женственост на сè с

Пополнувањето на најважните работи е лесно со времето и 2пакетите на Tru на маици со екипаж Овие основи шт

Останете топло во ова класично време и влечете го копчето за женско руно надолу Направено е од супермек�

Времето и Tru Women's Women Rib Top, 3 пакет пакет е основен што мора да се има Доаѓајќи во пакет со вредност од три п�

Тренд вреди да се обидете : Долгиот Туника на В Чудо Луксузно свилено тело мешано со мек плетен грб и рак�

Вратете се и опуштете се во нова удобна графичка маица од Петто Сонце Овој голем Sur Tee има кратки ракави и

Што е подобро од една неверојатна Ками? Како за три! Прилагодливиот Cami на Time и Tru доаѓа во три пакувања за�

Весен врв со акценти на шутли и исто како што ја имате вашата нова да ја барате сезоната Врвот на вратот �

Фаќајќи задебелен прилик на пол точка, оваа блуза има 3 / 4 ракави и контрастна јака за женска завршница...

Овој трендовски и удобно високо ниско ниво на туника се одликува со проток на лабава силуета, спарена со

Покажете ја вашата живописна, жива страна со овој прилично печатен селанец од пионерската жена, во која

Направено од лесна получиста ткаенина во фитинг силуета, оваа елегантна чипка блуза е дизајнирана со чи

Времето и маицата за пресврт на времето на жените е стилска и удобна преземање на вашата секојдневна ма�

Во живо Loveубов Color ОДГОВОР ОВОЈ ТЕЕ до смрт и сè уште ќе ја задржи својата боја и форма! Суптилна, кошула з

Scroll