Новак
Уникатни поволни цени Универзален механички брзина на километар за ресетирање на велосипед црно

Уникатни поволни цени Универзален механички брзина на километар за ресетирање на велосипед црно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 308.64

Нашиот брзинометар за велосипеди е изработен од материјал со добар квалитет на пластика и метал. Тој е издржлив со добри перформанси и сигурност за долгорочна употреба. Единственоста на овој производ на пазарот е дека нашиот производ е изграден на долготрајна издржливост и перформанси и може да избегне сообраќајни несреќи предизвикани од забрзување. Погодно е да ја сфатите брзината на возење при возење. Исто така, тоа универзално се вклопува за вежбање и велосипед. Проверете ја сликата, опис на производот за да бидете сигурни дека ова е точен тип на апликација на брзинометар за велосипеди пред да поставите нарачка. Пакет вклучува : 1 x Брзиометар на велосипед. Единствени поволни цени Универзален механички брзина на одометар за ресетирање на велосипед, црн универзален механички механички одометар брзинометар за велосипед велосипед црн неговиот дизајн е за класичен стил, универзален вклопување за вежбање и велосипед. Направено од материјал со добар квалитет на пластика ABS. Имајте добар перформанси и долг животен век. Погодно е да се сфати брзината на возење при возење. Големина : 5,3 x 8cm / 2.1 "x 3.1" (H*D). Пакет вклучува : 1 x Брзиометар на велосипед. Тип : Брзиометар на велосипед. Изработено е од добар материјал, издржлив и долг животен век . тоа е добра замена за стариот или скршен . Ве молиме, потврдете го вашиот модел на автомобил пред да нарачате.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лица од 120 км на час, ќе одговараат на сите панели со инструменти со маснотии со маснотии со брзини поста�

Scroll