Новак
Современа област за килим геометриска дневна соба со повеќе бои лесна за чистење

Современа област за килим геометриска дневна соба со повеќе бои лесна за чистење

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Концентричните кругови во текстуралните нијанси се комбинираат за да формираат уникатен килим што додава виталност на преоден или современ декор. Полноќно црна, челична сина боја, сабја кафеава, длабока мудрец, цимет, беж беж, запалено злато и сангрија црвено. Отпорен на дамки и лесна грижа; Вакуум редовно за одржување на изгледот. Место чисто по потреба со благ детергент, не исушете го чисто или бели. Современа површина килим (6'7 '' x 9'6 '' овална) геометриска мулти-боја дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна разнобојна сенка и кафеави акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лесно и стилски Овие панталони со џогер од без граници се ажурираат со стил на комунални услуги Тоа знач

Уметник : Lantern Presssubject : Sports Style : Industrial Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, умет�

Добрата вест : Добивате два шорцеви за велосипеди Подобри вести : Тие имаат џебови за мобилни телефони...

Нашите куратори имаат искуство од добро познати институции како што се Сотби С и Тејт Модерната уметнос

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Француски кромид и сирење сирење Ангус говедско месо 32 мл говедско месо по пакет 6 патеки по кутија Секо�

Секоја кутија за мистерија од Mega Mega содржи 7 бустер пакувања Pokemon TCG плус еден гроздобер засилувач! Исто т

Уметник : Vision Studio Subject : Floral Style : Rustic Product Тип : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, �

Истегнување полиестер спандекс стол за јадење опфаќа заштитен сет од 4 погодни за столчиња Големина : За

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Бејли Чука е назад и подобра од кога било Овие чизми на глуждот се автентичен стил на наследство на куче�

Овие каргошорцеви за чудо нации се задолжителни за вашето активно момче Одлично за топлите временски д�

Оваа продавница за велосипеди есенцијален кафез за шише со метална вода го олеснува престојот хидриран

Уметник : Итан Харперсјубјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден вид : галерија обвиткано платно умет�

Побарајте од неа да биде ваша со овој прстен за ангажман на окото Изработено во 10К розово злато, прстено�

Тема : животни Стил : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна умет

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Подигнете ја вашата атмосфера за Ноќта на вештерките веднаш со ова празнично осветлување направено од G

Hoodiely withleивотен стил на пулвер Худи има супер мека ткаенина од руно, аспиратор со прилагодлив цртеж и џеб

Подлогата за светло на Venum е ултра лесна и разноврсна, ќе бидете сигурни дека ќе се движите толку брзо ка�

Scroll