Новак
Империјал Gemемстон злато позлатено сребро создадено сино сафир и создаде бел сафир ѓердан

Империјал Gemемстон злато позлатено сребро создадено сино сафир и создаде бел сафир ѓердан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1279.84

Изработено во жолто златно сребро, овој уникатен дизајн има прекрасна комбинација на четири симболи за среќа - коњски чевли, зло око, лисја на детелина и Хамса. Тркалезната сечење создадена сина сафир го формира центарот, додека кружниот сек создаден бел сафир ги украси коњските чевли, листот од детелина и хамса. Овој приврзок се суспендира по 18-инчен ланец на јаже, обезбеден со затворач на пролетниот прстен. Овој ѓердан со приврзоци за привлечен шарм за жени е завршен со светла полирана сјај. Комбинација на создаден сино сафир и создаден бел сафир. Уникатно комбо од четири знаци на среќа. Жолто позлатено сребро. Ланец од 18 инчи. Полиран финиш. Димензија : 25,70 mm x 14,00 mm x 3,80 mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Закачете ја оваа кофа на wallидот и пополнете со кондензиски растенија или други разни предмети Би било о�

Диво забавно! Ослободете ја вашата смешна страна со две пакувања дивјак пантер и истражете ги дивите гр�

Додадете ја оваа исклучителна глава во декор на вашата спална соба Одликувајќи се со јасни влечења и ел�

Едноставноста во најдобар случај Џемперот на вратот на Scoop е толку лесен, без напор стил кој се чувствув�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во разни големини на трговска марка ликовна �

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини Трговска марка ликовна уметност „�

Time & Tru Ladies 'Silvertone Case, Silver Easy Read Read Dial и Black Maple Vegan Leather Strap Analog Watch Овој пат и Tru Ladies Analolog Watch има сребрено текст

Уметник : Грејс Попсобјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано плат

Realtree WAV3 Неонски цитрус Камо мажите со долги ракави за изведба на риболов е направено од репродукција (ре

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Размислете за вашите омилени спомени со ова официјално лиценцирано огледало за лого Автентичното умет�

Scroll