Новак
Добро ткаен Лиа Селесин Ориентал Персиски Фушија 7'10 10'6 килим на отворено

Добро ткаен Лиа Селесин Ориентал Персиски Фушија 7'10 10'6 килим на отворено

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Колекцијата LIA комбинира убави, современи обрасци и бои со трајни квалитети подготвени на отворено. Наменето да издржи тешки временски услови и тежок сообраќај на нозете, LIA Rugs даваат стилски допир на кој било простор на отворено, вклучувајќи патики, палуби и базени. УВ -заштитата помага да се спречат боите да исчезнуваат, дури и во сончеви области. Купот е отпорен на дамки, брзо се суши и лесно се чисти, правејќи ги овие килими одлично, решение за ниско одржување за вашиот простор. Купот со рамно ткаење се вклопува под врати и мебел. Полипропилен предиво заштитено без пролета, заштитено со УВ. Лесно се чисти со црево за градина. Висок отпор на тешки услови на отворено. Погодно за области со голем сообраќај, вклучувајќи патишта, палуби и базени. Поддршката е безбедна за повеќето површини, вклучувајќи дрво, бетон и плочка за внатрешен двор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Палма злато, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна златна боја, о�

Помек по дизајн Удобно се чувствуваме со добра ткаенина и широка лента за чипка на тантела во целосна по

Вашето дете ќе ги сака овие запалени светлосни патики од атлетски дела Овој активен дизајн има синтетич

Време е да се надополни основната фиока за фиоки Овие врвови на резервоарот за перформанси нудат кул уд�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Од трчање работи до трчање во паркот, ќе сакате да живеете во овие меки пот од EV1 Направено од мека и лесн�

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Дозволете некој да го поздравите во вашиот скромен престој, да знае дека е територија на Каролина Панте�

Комплетот за стабилизатор на Линк за стабилизатор на суспензијата TRW изгради репутација во автомобилск

Изгледа добро цел ден, секој ден со мешавина, соодветна кутија за подароци за пакување за деца...

Органските памучни капаци со рачно зашивање на Окс Беј, органска памучна перница, 20 "x 20 " : Оваа забавна о�

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и в

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Покажете го вашиот суперхерој случајно додека изгледате стилски на плажа или базенот со DC Comics Swim Wonder Woman

Поддршка на јута, рампа за килими (продадено одделно) се препорачува за да се избегне менување и лизгање

Scroll