Новак
Шикологија секојдневно безжични зебра нијанси, основна чеша

Шикологија секојдневно безжични зебра нијанси, основна чеша

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Потребна е минимална длабочина од 3 инчи за внатрешноста на монтирање. УВ -ролетни за блокирање на прозорецот за блокирање на шикологијата ви овозможуваат да се менувате помеѓу чиста или непроaирна, без да ја загрозувате светлината на кујната. Изведувачи, дизајнери, градежник добредојде-да нè повикаат за најголемиот дел од цените. Испратете ни е -пошта на поддршка@. Водич за мерење за совршено вклопување : може да се користи за внатрешно монтирање или надворешно монтирање. Вклучен хардвер. Трпезарија : Уживајте во оброк со одлична компанија без сјајни сончеви зраци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сончевата сенка на безжична безжична сенка на Леволор е направено за совршено да го вклопи вашиот прозо

Главните станови на ролери за безжично ослободување на ролери е одличен додаток на секој декор на прост

Производите за домашни украси донесуваат удобност и стил на кој било дом или канцелариски простор...

Оставете малку амбиентална светлина со овие простории затемнувајќи ги безжичните нијанси на природни �

Добијте супериорна контрола на светлината со сенката на солзи на Бали Оваа премија, винилна сенка во те�

Сончевата сенка на безжична безжична сенка на Леволор е направено за совршено да го вклопи вашиот прозо

Вклучува : елегантен валент за координација на ткаенини за координација за премија за премија Ткаенини�

Ткаенина : чиста или приватност : 100% полиестерско предиво Препорачани соби : Дневна соба, спална соба, ка�

Оставете малку амбиентална светлина со овие простории затемнувајќи ги безжичните нијанси на природни �

Домашните мебел за домашни филтрирање на безжични филтрирање на светлина Природни нијанси на ролери за

Нема потреба да се влечка, едноставно повлечете ја или кренете ја сенката со лифт на прстот Способен за �

Scroll