Новак
Фортнит Краток ракав графички мета

Фортнит Краток ракав графички мета

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Fortnite Boys Boys's Rex Добредојдовте во џунглата официјално лиценцирана маица (XL, 14/16) Fortnite е бесплатната видео-игра преку Интернет во која победи последниот играч. Од објавувањето, таа стана културен феномен. Се одликува со 3 различни режими на игра : Зачувајте го светот, битката кралска и креативна. Оваа официјално лиценцирана маица има детален дизајн на предниот карактер на Рекс кој стои меѓу неговите браќа Дино во обраснато џунгла. Со други зборови, тој се чувствува како дома! Кошулата е изработена од супер мека 50% памук / 50% мешавина од полиестерска ткаенина. Оваа маица на момчињата Фортнит има голем детален преден дизајн на Рекс кој стои меѓу неговите браќа во Дино во обраснато живеалиште на џунгла.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа маица со кратки ракави на Wrangler 2пакет е одличен додаток на колекцијата на секое момче, во која има у�

Материјал : 60% памук / 40% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен ФИТ : Опуштено...

4,0 мл., 100% полиестерски меѓусебно блокирање50+ upf рангирање на иглашевовите на вратот, ракавите и долниот �

Ажурирајте ја модата на вашето момче, започнувајќи со оваа термичка кошула со долг ракав со ладни, шарен

Фатете ладен бран на стил за него со овој ден за игра 2 пакувања маици од Wonder Nation комплетни со една забавн

4,5 мл., Предсмарт 100% чешлан рингпамук, 30 синглшетер Греј е 90 / 10 памук / полиестер, боите на Хедер се 40 / 60 па�

Ништо не ја комплетира неговата гардероба подобро од графичка мета! Додадете лесно суштинско значење з�

Далас каубои 418 ss cttn tee бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилат�

Толку неверојатно! Неговиот омилен суперхерој на Марвел се врти во акција на овој кул пајакчовек Со кла�

Освежи на училишниот ден со убави униформни полови кошули на чудо нација Погодното две пакувања ја чува

Забавно за следните сезони, овие овие графички тимови се негови омилени од каде и да се ладат графички о�

Задебелени ленти на мека мета додаваат удар на возбуда во неговата обична гардероба Три пакувања на чуд

Scroll