Новак
Џемпер на момчиња од Reebok Toddler Boys Fleece, 2-пакет

Џемпер на момчиња од Reebok Toddler Boys Fleece, 2-пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Вашето малечко ќе биде удобно и подготвено да игра во нашиот сет за џемпери со 2 пакувања. Овој џемпер со меки руно од Reebok 2-пакет со мека руно, го карактеризира нашиот потпис на логото на Делта, потпис, низ градите. Овие пријатни џемпери се изработени од меко руно, 53% памук/47% полиестер, совршени за целодневно носење. Ова е совршено да го задржиме удобно и стилски на неговите мали авантури. Совпаѓајте се со нашите еластични џогери за повлекување на половината за совршен изглед. Џемпер на екипаж на руно, 2-пакет. 53% памук/ 47% полиестер- меко руно. Лого на Делта Делта.

Главните карактеристики

Избор на клиент

"Дојди еден, дојди сите! Земете го вашето пријатно руно за есен! " Микро руно со долги ракави на француски�

Џемперот за деца на деца за деца со мали деца, ќе ве задржи топло и пријатно во текот на постудените месе�

Облека и облека со вредност што е забавно и лесно да се соберат ребраплетен V врат, манжетни за ракави и п

Џемперот на момчињата за деца, Vвратот, ќе ве задржи топло и пријатно во текот на постудените месеци...

Овој џемпер од 1 / 4 поштенски пуловер има целосна контрастна лента за градите во боја Може да се облече и�

Што е подобро од еден тост, убав џемпер од четвртзип за неговата гардероба? Две! Земете ги овие две пакув�

Оваа суперкул качулка за пуловер од Тони Хоук е убав додаток на неговата гардероба за време на студенит�

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот Од �

Убав пуловер од местото на децата додава возрасен допир на вашиот мал човек за време на семејното време.

Ниво нагоре во згодниот и трендовски џемпер на Garanimals на Garanimals Размавта со џебот пред тоа го одржува кул �

Scroll