Новак
Култно кафе Гватемала изгрејсонце, средно печено кафе Keurig Pods, Count

Култно кафе Гватемала изгрејсонце, средно печено кафе Keurig Pods, Count

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Култ произведува најмногу ароматична единечна услуга за пијалаци во индустријата, почнувајќи само со специјализирано одделение и 100% кафе од Арабика. Потоа спакуваме 11 целосни грама кафе во секоја чаша за да ви го дадеме целокупното можно кафе со ароматизи. Нашата стабилна мешавина од изгрејсонце Гаутемала е омилена повеќе од 20 години, тоа е печење на Медуим со чоколади и цветни ноти. Специјално одделение кафе. 100% кафе Арабика. 11 грама кафе по чаша. Полки стабилни средни печени кеуриг под.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кофе перучи еспресо Форте (јачина 8) е мешавина со претежно арабика грав е темно печено со полно тело...

Целосно тело со длабок, богат, чоколаден вкус; чиста завршница и мала киселост Мазно млеко чоколадо со б�

Наречен по град познат по романса, затоа што е лесно да се за inубиме на прво СИП, оваа мултирегионална ме�

Страсната посветеност на Милстоун за гурманско кафе започнува високо во оддалечени планини каде што се

Земјоделско кафе на округот Каунти Кафе, со вкус на одмори, зачинето кафе е вистински класик за празници

Планините се посебно место Тоа е местото каде што се роди зелено планинско кафе печење Тоа е местото кад

Вкусот на потписот и богатиот карактер на кафе на француско печење доаѓа од подолго, потопло печено, кое

Нашата Мока Јава е нашата визија за првата светска мешавина од кафе Името "Мока " се однесува на старо пр�

Вештачки зачинет За системите за подготовка на Keurig (R) KCup (R) Не за системите за подготовка на Keurig (R) Vue (R)...

Одете напред и третирајте се со богатата и кремаста мона на Мекафе, од семејство на производи од премиум

Органско : Изработено од органски, одржливо извори на гравчиња од кафеава Арабика Миг стандарди : Преку �

Уживајте во премија кафе дома со голема вредност органско единечно потекло Гватемала цели грав кафе...

Кафе, кениј, капсули, кутија 10 КТ Содржина : 10 капсули печено и мелено кафе компатибилно со повеќето воде�

Scroll