Новак
Поедноставете ја полиестерската корпа голема плетена корпа за складирање, 13 15

Поедноставете ја полиестерската корпа голема плетена корпа за складирање, 13 15

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Останете организирани со овој удобен ткаени ленти. Овие лесни корпи се идеални за складирање на многу видови на предмети за домаќинството. 100 проценти полипропилен големо ткаено складирање е достапен во различни големини за да одговараат на вашиот декор за дома или личен избор. Изберете од асортиман на бои. Секоја корпа има конструкција отпорна на солзи, обезбедувајќи долготрајна издржливост. Овој организатор за складирање има рачки за лесно транспорт на корпата. Делува како одличен додаток за складирање за сите ваши потреби за дома. Бесплатно одржување. Димензии : 13 "x15" x10 ". Трајно избришано ткаење на ткаени полипропиленски ткаенини.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уморни од неред во кујната? Ставете го вашето свежо овошје на екранот во корпата со 2нивоа Овој штанд со �

Отворениот дизајн ви овозможува лесно да гледате сè во корпата Користете го во бањата за да држите лоси�

Прославете го Велигден со оваа овална овоштарник природна корпа за дрва Панелите се обоени во наизмени�

Поради рачно изработената природа на овие, ќе има мала варијација на боја, форма и големина, како и лабав

Димензии : 16,25 ”l x 10,75” w x 8 ”h, пропадна : 2” H Мултиуза корпа Оваа корпа може да се користи како басен за ми

Мејндес Средна розова декоративна корпа Овие ткаени пластични канти за складирање се стилски решение з

Чувајте ја игротеката, спалната соба и плакарите организирани со овие шарени канти за складирање на пре

Донесете нарачка во хаосот со ставање на сите ваши работи во овој домашен основен полиестер плетен кант

Останете организирани со ова погодно поедноставете го ткаениот каиш Овие корпи се идеални за складирањ

Елиминирајте го изгледот на нередот и создадете уреден, организиран простор со овој тесен декоративен �

Чувајте ги и организирајте ги сите ваши најважни домаќинства во оваа удобна корпа за отворено складира�

Овие корпи традиционално се конструираат од тврди влакна и можат да се направат од низа материјали, вкл�

Нагласете го вашиот дом со овие празнични кружни декорации со метална жица обложена со метални жици! Из�

Имате работи секакви работи насекаде Имате датум заокружен на вашиот календар кога сите ќе бидат надв�

Направете усогласување забавно и стилско за вашите деца со оваа симпатична и забавна коцка за складира�

Земете го, чувајте го далеку и бидете на пат со нашите мали отпадоци! Целокупните собрани димензии на ов�

Затегнете и чувајте асортиман на предмети со крем 3 R Studios и сини шарени џута wallидни корпи со кожни јамки

Оваа подобра домови и градини Мала вода во зимска корпа во темно кафеава боја и е одлична корпа за да ги �

Корпите за складирање на плоштад од железо од модарична руменило, создаваат стилска опција за складира�

Овој главен простор бел 16 "x 11 " x 8 "правоаголник корпи за жици се одличен додаток на вашиот дом...

Декласирајте го и организирајте го вашиот дом со мултифункционално складирање на елегантна корпа за ск

Донесете нарачка во хаосот со ставање на сите ваши работи во овој дом основи XLarge Polyester ткаени канта за ск

Домашни основи 3 Ниво жица што виси кујнски овошни корпи црна заштеда на countertop простор со оваа корисна и

Задебелена обвивка во прав, силна отпорност на 'рѓа, нема да' рѓа брзо како општата корпа за метална жица.

Конструирани од трајно и лесно чистење, овие корпи додаваат уникатен стил на секоја просторија на која �

Начин да славиме! Велигденска корпа за ткаенини, сино зајаче : шармантна велигденска корпа Мора да имате

Scroll