Новак
Ekena Millwork 10 W 10 H 18'l 2-странична груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, природен пекан

Ekena Millwork 10 W 10 H 18'l 2-странична груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, природен пекан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.20

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Автентични и точни реални текстури на дрво. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашето прекрасно обликување на панели и агли додаваат декоративно, историско, чувство на wallsидови, тава�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Колоните на ендораалуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом Издржливи и уба�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу пове�

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Balustrade е еден од најдобрите архитектонски елементи што постои; И ние дизајниравме апсолутен најдобар пр�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект...

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржува�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Достапно во повеќе шири�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Scroll