Новак
Вејкборд со обврзници од гоблин

Вејкборд со обврзници од гоблин

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Апстрактната геометриска графика на Радикал навистина го привлекува окото. Овозможува непречено транзиции низ вртења и конзистентен поп од будењето. Пловената природа на оваа буква од слободно возење од 143 см е дизајнирана да им помогне на возачите на сите нивоа да се одликуваат со спортот. Заоблен крајниот профил и искривениот периметар обезбедуваат прошка и конзистентно ослободување од будењето. Наменето за возачи над 150 фунти., Изведбата е без преседан во табла со оваа цена. Две отстранливи најлонски перки со засилени фиберглас обезбедуваат одлично следење. Горди сме да воведеме повисоко ниво на квалитет, удобност и перформанси со нашите нови врски за букборд на Airhead Goblin! Тие нудат супериорна поддршка, удобност и одговорност за најпребирливите букви. Удобно и тесно вклопување е обезбедено од системот за брзина на чипка и лентата за напојување Velcro. Текстурираниот кревет за нозе нуди совршена комбинација на поддршка и перница. Сите стилови на возење лесно се сместуваат од разноврсната плоча за монтирање. 143 см.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll