Новак
DesignArt Maeyar Водопад во дожд - Перница за фотографирање на пејзаж - 18x18

DesignArt Maeyar Водопад во дожд - Перница за фотографирање на пејзаж - 18x18

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 287.84

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тропски перници за фрлање . Попрскајте ја вашата дневна, софа или кревет со овие пробивајќи светло обоени уметнички тропски перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со. Овие. Мултифункционални дизајнерски перничиња. Поканете повеќе здруженија и поставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, пријатна релаксација. Нашата перница за пејзаж се печати со употреба на италијански мастила со голема густина во боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела .. Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - перница исполнета со 100% полнење со полиестер. Овозможувајќи ви да ја отстраните перницата од нејзината покривка. - без мирис. - 100% хипоалергичен. - Машинско миење ладно одделно, нежно циклус, без белило, виси да се исуши. - Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. - Достапно во неколку големини. - Атрибут : Тропски. - Предмет : пејзажи шарм на земјата "Совршен акцент на секое парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски пакет за да можете да ја отстраните перницата од неговиот покрив. суво. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе

Променете го вашиот домашен декор за сезоната на есен со Simply Daisy 20 "x 14 " Маслиново ретро лисја во внатрешн

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 18 " x 18 "Есенски сина модерна перница за акцент �

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 18 "x 18 " есенско злато модерен монограм внатрешн

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Теди 20х20 самообратна луксузна теди ткаенина со цврста текстурална шема за крајната мекост 100% полиестер

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 14 " Есенски сино модерен монограм внатрешна / надвор

Побарајте го вашиот декор со нашата трендовски едноставно маргаритка 20 "x 14 " дабови есен остава затворе�

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски езе

Начин да се слави мека перница за жетва, стил може да варира : перница инспирирана од постелнина...

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 20 " Есенски сино модерен монограм за внатрешна / над�

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 16 " x 16 "Есен злато модерна перница за акцент на

Scroll