Новак
2-во ТВ-штанд со сини LED светла, центар за забава од дрво за дневна соба, кабинет за складирање на табели со конзола со лизгачка штала врата за ТВ

2-во ТВ-штанд со сини LED светла, центар за забава од дрво за дневна соба, кабинет за складирање на табели

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

ТВ -штандовите има дупки за кабел дизајнирани на врвот за криење на грозни жици. 【Мултифункционално складирање и 3 прилагодлива полица】 Двојно мазно лизгачки штала врати може да бидат лесни за движење, овој ТВ кабинет со прилагодлива полица може да обезбеди голем простор за складирање. Исто така, нудиме 30 дена гаранција за поврат/поврат и 1 година ограничена фабричка гаранција за оригинални купувачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вратете ги трагите од стилизирање на средниот век во вашиот дом со овој прекрасен центар за забава Сост�

изобилен простор за складирање : Центарот за забава е Дизајнирано со отворено складирање во средина, ка�

Донесете ја вашата забава за забава во 21 век со модерен, елегантен дизајн и крајно прилагодување на кори

Боја : Бело / црно / дрво Стаклени полици многу повеќе простор за складирање Ве молиме, поставете ги фи�

Нашиот стилски и функционален ТВ штанд е совршен за секоја дневна соба Со својата специјална текстура н

Елементи Табаско медиуми градите во богати цреши елементи градите цреша нова преодна цреша ја претвора

Космолизирањето на Космополитската Нова ТВ се залага за телевизори до 65 "е тука за вашето време на Flix и с

Ние, исто така, обезбедуваме 24 часа услуга, ако имате какви било проблеми, контактирајте не во кое било в�

Боја на ТВ штанд : Црна.Како фокусна точка и место за собирање во вашиот дом, трансформирајте го вашиот с�

Телевизискиот штанд има неколку отворени прегради за организирање на електронски уреди како што се ваш

Вреди да се купи! Боја : Црна Се вклопува во практично сите современи екрани ЛЦД, ЛЕР, OLED, Ultra HD, плазма, за�

Карактеристики : Количина : 1pc.material : 15мм табла за честички+MDF боја : Рустикален даб Големина : 130 × 35 × 45cm /

Овој незгоден мебел на Америка Стивенсон Индустриски рустикален даб ТВ штанд има задебелен изглед со п�

Нашата индустриска телевизиска конзола од 55 инчи со полица избира дизајн за појавување на боја на горни

Моделот 05442 е таблет ТВштанд обезбедува погодно, флексибилно решение за прикажување на вашиот телевизо�

Со кабинетот на ТВ Вампат и Акцент, правите мудра инвестиција за да го одржите вашиот телевизор со рамен

Имајте моден момент со модерниот ТВштанд со 2врата од средниот век од средниот век за телевизори до 90 ” �

Оваа лебдечка колиба може да се обеси на wallидот или да биде поставена на подот како традиционален ТВ шта

Користете ја оваа конзола во која било просторија како а ТВштанд и прекрасно место за чување на аудио ил

Овој универзален ТВ штанд изгледа едноставен, елегантен и нема да заземе многу SAPCE...

Scroll