Новак
Изматете го женскиот полу -чист криви Хенли Топ

Изматете го женскиот полу -чист криви Хенли Топ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Симпатична почеток на викендот, полу-Шеир Хенли Топ на Скап паѓа без напор над вашите омилени кожа со заоблен полите и лежерен изглед. Исклучиво на. Материјал : 51% памук/49% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Тркалезен врат. Затворање : Плакета на копчињата. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна, полу-чиста ткаенина и заоблен полите. Изматете го полумејниот Хенли Топ за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Софистициран, романтичен бохо шик во најдобар случај Блузата со чипка на чипка е безвременски избор ко�

Дајте го вашиот следен изглед на третманот со задебелен рамо со маицата со рамо на лажичката Само висти�

Boho и Breezy, Peaft Peplum Peplum Top става пролет во вашиот чекор низ секоја сезона Смешен фронт му дава на овој врв ма�

Нема задржување на грбот . Го сакаме врвот на половината на половината Елегантно волшебно, овој заситен,

Вклучете го вашиот волумен на стилот во овој преголем врв од лажичката што тече со шутли и бел, разнишан�

Кога е време, размислете надвор од кутијата со плетење со плескавици Зголемена обична, со софистицирана

Вашиот безгрижен дух го повикува овој бохо врвот од лажичка! Блузата со блусон манжетна е дефинитивен и�

Исечете го женскиот ракав ракав на плоштад вратот селанец, летна сензација : лесен селанец врвот од лажи

Исечена со деликатна чипка, Cami Top на Scoop Cami се лизга десно во вашата гардероба со елегантен, секси стил...

Модата помина некаде над виножитото со овој техничар измиен мета со повеќебојно графичко печатење и по�

Овој плетен избор е летна сензација! Резервоарот за џемпери на Scoop може да се облече нагоре или надолу д�

Печ работи Блузата со плоштад вратот на Scoop е малку земја и малку рокенрол се користи во полиран бохо ст�

Вие + овој врв = неограничени можности Креирај зрачен изглед со овој цветен печатен врв од лажичка со тре

Зачудувајќи се за вибрациите, излегувајќи од талент тоа е убавината на плетената туника на Scoop Исклучит

Корицата на иконскиот албум на Abbey Road додава убав спин на вашиот рокенрол стил со оваа графичка маица од

Scroll