Новак
Џемпер од розов розов џемпер за бод.

Џемпер од розов розов џемпер за бод.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Во потрага по вашиот нов омилен слој? Потрагата е завршена со овој џемпер од розова роза издигната со стилски детали за бод и истакнат со громски акценти. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : М. полу-опремено. Тркалезен врат. Заврши се со детали за гром. 94% полиестер/4% најлон/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Зашијте го џемперот за јуниори од розова роза.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кажи еј на забавен, пријатна џемпер со пресврт! Овој џемпер на пуловер од без граници има задебелен диза�

Сезона со сериозни вибрации на Бохо Додадете малку вкус на вашата плетена гардероба со овој џемпер од к�

Совршено за Божиќни забави и празнични настани, Божиќниот џемпер без граници е сигурен дека ќе шири пра�

Кога почнува да изгледа како Божиќ, изберете го овој празничен џемпер од без граници за да се справите с�

Пријатно е новиот обичен Бидете подготвени за колеџ со оваа варсити инспирирана исечена џемпери од рам�

Одржување на пријатно! Без никакви граници на границите не е совршен избор, без разлика дали е ден на гре

Запознајте го вашиот џемпер од сезоната од без граници Овој стил на лесен носат го одржува случајно, но �

Ниту еден граничен грб без ракав, не е најлесниот начин да се чувствувате удобно и да останете трендовск

Бидете подготвени да се соочите со денот во овој модерно топол печатен џемпер на јуниори од без граници.

Надвор од работ на здружение Овој симпатичен џемпер на Ченил од без граници е совршен, разноврсен плете�

Овој совршен текстуриран џемпер од џакард прикажан во класична силуета на пуловер на Раглан е сигурен д

Scroll