Новак
Компанијата Бринли Ко.

Компанијата Бринли Ко.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 351.84

Чекор во елегантен стил со широки ширина на станови од Бринли Ко. Овие чевли се карактеризираат со сјајни горе со близок дизајн на стапалата и зашилен стил на пети. Еластична еластична совршена создава дизајн што не се лизга. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прегрнете ја удобноста опуштете ги нозете во чевли за женски фустан што навистина ви ја гушка ногата, ч�

Чекор во шик дизајн оваа сезона со рамни чевли D'Orsay од Brinley Co Нежните горе има издржлив дизајн кој ги иста

Влезете во стилска силуета со колекцијата на списанија, Марли, ја замоли станот на пети Овој патент стан

Чекор во стилски, но сепак разноврсен дизајн со лентата за глуждот Lisbet Flat од Brinley Co Овие станови што се вк

Чекор во шик дизајн оваа сезона со рамни чевли D'Orsay од Brinley Co Нежните горе има издржлив дизајн кој ги иста

Покажете го пети во стил со станот Lacinda од Brinley Co Овој стан има зашилен пети, разгалени детали на пети и пе

Овие зашилени чевли за пети од страна на Бринли Ко имаат врвен материјал со врски со високополски патен�

Погледнете шик во разноврсна обувка од Brinley Co Овие стилски станови на фустани имаат faux uppers со бујна фини�

Покажете го пети во стил со станот Lacinda од Brinley Co Овој стан има зашилен пети, разгалени детали на пети и пе

Влезете во стилска силуета со колекцијата на списанија, Марли, ја замоли станот на пети Овој патент стан

Овие зашилени станови на пети од страна на Бринли Ко се карактеризираат со кожни кожени горе со затворе�

Овие зашилени станови на пети од страна на Бринли Ко се карактеризираат со кожни кожени горе со затворе�

DEN 335.84

Класичен дизајн се комбинира со модерен стил со рамни чевли Chic d’Orsay од Brinley Co Faux Suppers прикажува близок ди

Покажете го пети во стил со станот Lacinda од Brinley Co Овој стан има зашилен пети, разгалени детали на пети и пе

Scroll