Новак
Braletter Triaghge Triaghge Triaghge

Braletter Triaghge Triaghge Triaghge

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.04

Влезете во оваа елегантна, мазна бралетска работа во вашата кожа? Wantе сакате да ја проверите оваа bralette. Нежните и елегантните - дизајнирани само за вас - овој триаголник на триаголник, стил MBW105, може да се пофали со деколте за вметнување што е кратко на покриеност, но долго време на секси. Деталите за суровата пресечена мрежа од страната и предната страна ќе ве натера да се чувствувате секси без да се компромитирате за удобноста. Лесно наредените чаши обезбедуваат обликување во безжичен градник кој е подготвен да работи цел ден и да игра цела ноќ - исто како и вие. Stayе останете пријатно, благодарение на ох-толку-мека ткаенината што непречено ја гали вашата кожа. Изберете го прилагоденото вклопување на вашиот градник со помош на прилагодливите и кабриолетните ленти. Maidenform : Затоа што не би избрале градник толку сигурен како што сте? Во основа секси-ултра-ласкави интимни решенија за секое тело . три на еден-деколте со модерно триаголник игра добро со секаков вид на врвот . форма што ја сакате-лесно наредени чаши за триаголник ја подобруваат вашата природна форма . утеха ве Crave - Мека ткаенина е дизајнирана да обезбеди непречен изглед . О, да, тоа е безжично - зошто да се плеткате со жици кога не ви требаат? Стил на ласкави - детали за сурова мрежа од страната и предната страна за да ја потенцирате драматичната силуета на триаголник . Носете го на вашиот пат - прилагодливи ленти и кабриолетни ленти со класични затворачи на кука и очи за прилагодено вклопување . Студено миење - Maiden Form препорачува машина за перење на оваа безжична Блалета во ладна вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Стилски и поддржувачки! Оваа Bralette на Show Stopper има прекрасна, двотон лушпа од чизми Чашите се наредени со м�

Симпатична се среќава со удобност со овој градник на вратот од без граници Совршено за вашите секојднев

Оваа граница на чипка триаголник е дизајнирана со супер мека чипка за без напорна удобност и светлина, п

Наменето за удобност, оваа беспрекорна bralette Vврат од kindубезно ваша е мека и поддржувачка, со совршена ко�

Чувствувајте се обожавани секој ден со овој нелиран, пуловер тркач, кој ја фрла линијата помеѓу супер ши

Спијте во него, дневна во него, сакајте го! Без цвест и тотално удобно, овој Cami Bra од без граници е сигурен

Убави детали изобилуваат без граници на границите Ками Дизајнот на Vвратот и цветниот џакард се охтолку

Сензуален и забавен додаток на вашата врвна фиока, запознајте ја долгиот рејт од чипка од без граници...

Убави детали изобилуваат без граници на границите Ками Дизајнот на Vвратот и цветниот џакард се охтолку

Чипка капчиња bralette приближно Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”

Сè е во врска со удобноста со непрекината пулвер Vвратбралета Со супермека ткаенина направена од рецикл

Разновидна, романтична и разнобојна, долгиот ред на границите на границите е убав додаток на која било о

Сè е во врска со удобноста со беспрекорна bralette Vврат Со супермека ткаенина направена од рециклирани мат�

Удобниот лесен градник од без граници има деколте за лажичка пред и грб создавајќи лесно, удобно вклопу�

Scroll