Новак
Cardone 27- Повторно воспоставена опрема за управување со електрична енергија Одбирање: 1982- GMC C5000

Cardone 27- Повторно воспоставена опрема за управување со електрична енергија Одбирање: 1982- GMC C5000

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Brand Description : Cardone is one of the world's premier auto part manufacturers and re-manufacturers with their brands Cardone Select and A1 Cardone, respectively.Steering Gear Power Steering Gear - Domestic"100% computerized hydraulic testing measures for proper flow, leakage and performance to Обезбедете совршено вклопување и функција. 100% нови о-прстени и заптивки на усните не обезбедуваат протекување и долготрајни перформанси. Инхибитивна на 'рѓата "" ладното натопи "" Завршувањето е продорен боја што целосно ги покрива сите изложени површини за конзистентен , Заштитна завршница што нема да попушти, снегулки или кора. Сите критични компоненти (кампови, вентили за лапчиња, итн.) Се тројно тестирани за да се обезбеди сигурност на производот. Единиците се снабдуваат со 100% тестирани и калибрирани вентили за олеснување на притисокот за гарантирани перформанси. Шахти. се појавија на прецизни спецификации за да се елиминира предвременото абење на заптивката и да се прошири животниот век. Сите критични компоненти (т.е. кампови, вентили за шипки, итн.) Се тројно тестирани за да се обезбеди сигурност на производот. Сите единици се изградени со 100% нови заптивки и О-прстени. Секторските вратила и клиповите се 100% обработени за да се обезбеди површинска завршница е во рамките на толеранциите на О.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изберете пом, која било пом! Подгответе се за забавни вибрации и студени температури оваа зима со овој п�

Едноставноста во најдобар случај Џемперот на вратот на Scoop е толку лесен, без напор стил кој се чувствув�

Шок Трупер се елитни членови на армијата на клонот и ги водат командантот на клонот Тире Кога сепаратис�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини Трговска марка ликовна уметност „�

Уметник : Грејс Попсобјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано плат

Лизгајте се во стилска софистицираност со времето и двобенд сандалите на TRU Здолништа до шорцеви, овој п

Бебињата растат брзо, така што засилувачот за позиционирање на појасот на Skyline е дизајниран да продолжи

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Живеј подобро Колекција на столици на Safavieh ACS Освежено во елегантна анти�

Направете бранови во ова пливање бикини поставени од правда! Овој сет за бикини со халтер доаѓа со стран

Краткиот опис не е достапен северно деца, ладен изолирано зимски снег, дете за снег / мало дете / големо д�

Уникатен преден пресврт на овој врвен долг ракав од Wonder Nation носи без напор стил и утеха на нејзините сек�

Овој сет на обетки од 2 пар комбинира стилски овален ребрест обрач и 6мм поставени кубни цирконија...

Во 2001 година, ја прифатив редакцијата на карикатуристот со весникот „Роки планина“, истата година стан

Премиум галерија со диња и премија, завиткано платно подготвено да се обеси Премиум рачно истегната га�

Овој весел сет на елегантни црвени пиедестали прави совршен додаток на вашето Божиќно украсување...

Додадете ја оваа исклучителна глава во декор на вашата спална соба Одликувајќи се со јасни влечења и ел�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Елегантна и женствена, ништо не ја победи елеганцијата и удобноста на сатенскиот врв на Лисом и сет за с�

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Со ориенталниот дизајн на Розмари, песок / лагун, свеж пресврт се меша во овој традиционален дизајн кори�

Мешавините аспирации на многу ентузијасти во велосипедизам се доведуваат до потрошувачка во форма на 26

Јакна за патеката е назад и подобра од кога и да е, и бесплатното склопување не е исклучок Тоа е ретро, ​�

Scroll