Новак
Нема граници на глуждот на глуждот, 3-пакет

Нема граници на глуждот на глуждот, 3-пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Суштинско значење за повторување! Ниту една граница на три пакувања на хеланки не ве покрива од ден на ноќ, работа до викенд. Меки и затегнати, овие хеланки со должина на глуждот се прекрасен почеток на секоја облека. Спарете ги со омилениот врв, патики и тексас јакна и сте подготвени за забава .. дури ги сакаме под долго здолниште или фустан за малку дополнителен стил и покриеност. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три пара хеланки. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : тенок. Подигнување и инсејм : висок пораст; 27" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Вклучува цврсти и печатени стилови; мек и истегнат материјал; Должина на глуждот. Хелеги на глуждот 3-пакувања за јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чувајте ги на прсти и додадете поп разиграност на вашата облека со овие печатени хеланки од Тера Слим се

Овие есенцијални хеланки на жените од слава ќе бидат вашите хеланки за опуштање за време на викендите и�

Серијалот „Аеруси“ е стилски, удобно и совршено за секоја сезона Нашите хеланки не само што ќе ве загре

Супермека тужена завршница, ласкава вклопување во која има кросовер лента за половината, удобно чувств�

Бу! Плашете малку плашлив стил без хеланки на Ноќта на вештерките на границите Толку забавно, со привлеч

Материјал : 83% полиестер / 17% спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Големина : Модел

Подгответе се за сезоната на празници со овој 3пакет хеланки од без граници Забавна мешавина на празнич�

Погледнете и почувствувајте се неверојатно без супер меки хеланки на границите Силуета со високи пораз

Спецификација на стилот : Повлекување на висока половината на стилот, должина на средниот бут, еластичн�

Поп ја оди вашата облека кога ќе додадете пар живописни хеланки за печатење од Terra Skinny Fight Повлечете стај

Terra & Sky Women's PlSuper Super мека целосна должина цврста нога Не сте знаеле вистинска удобност сè додека не се лиз

Останете топло кога станува ладно со хеланките на глуждот на овие јуниори од без граници Направено од з�

Scroll