Новак
Caravelle дизајниран од Bulova Women's Silver-Tone Diamond Dial Watch 43p

Caravelle дизајниран од Bulova Women's Silver-Tone Diamond Dial Watch 43p

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 640.00

Дизајнирано од Булова. Елегантен и полиран, со еден дијамант во 12 часот и минималистички дизајни на час маркери на матно црно бирање и со метализирана црна завршница на рамката. Не'рѓосувачки челик кутија и нараквица со затворање на преклопување со двоен притисок. Watchенски часовник. Кутија од не'рѓосувачки челик. Минерален кристал. Отпорен на вода на 30 метри. Јапонско движење на кварц. 3-годишна ограничена гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дизајнирано од Булова Стилскиот бел керамички хронограф со акценти на розово злато го додава вистински

Овој машки часовник Булова Хронограф има извонредна комбинација на прецизно занаетчиство и безвременс

Булова ја дефинира женската софистицираност со овој женски сива мајкабисер и часовник со дијаманти...

Дизајнирано од Булова Грубо задебелен спортски стил Функција на хронограф со Gunmetal Dial Пиштол IP IP не'рѓос�

Фаќајќи се задебелен стил и пенлив дизајн, овој дамски часовник Булова е класичен додаток на секоја обл�

Дизајнирано од Булова Новата форма на класичен стил Црното бирање со мултифункционален ден, датум и 24ча

Овој исклучителен часовник на Булова кварц е совршен за секоја пригода, ден или ноќ 37мм црн IP не'рѓосува�

Бирачот беше инспириран од таванот на Гранд Светла светла во зградата на администрацијата на С.Ц...

Додадете безвременски допир и елегантна софистицираност на вашиот изглед со овој машки хронографски ч�

Scroll