Новак
Париз со висок врат пушан цветен печатен миди фустан, големини XS - xxl

Париз со висок врат пушан цветен печатен миди фустан, големини XS - xxl

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 479.84

Овој прекрасен, шик, цветен печатен, женски фустан без ракави од BCBG Париз е дизајниран со неверојатен, уникатен стил. Овој прекрасен, шик, цветен печатен, женски фустан без ракави од BCBG Париз е дизајниран со неверојатен, уникатен стил. Носете со убава пета или рамна и подготвени сте да одите!. Има висок софистициран врат со детали за шушкање на каросеријата и засрамениот врат и половината. Носете со убава пета или рамна и подготвени сте да одите!. Има висок софистициран врат со детали за шушкање на каросеријата и засрамениот врат и половината. Овој прекрасен, шик, цветен печатен, женски фустан без ракави од BCBG Париз е дизајниран со неверојатен, уникатен стил. Носете со убава пета или рамна и подготвени сте да одите!. Тоа е совршен фустан што треба да го задржите во вашиот плакар! Совршен фустан што може да се носи во повеќе наврати. Тоа е совршен фустан што треба да го задржите во вашиот плакар! Совршен фустан што може да се носи во повеќе наврати. Овој прекрасен, шик, цветен печатен, женски фустан без ракави од BCBG Париз е дизајниран со неверојатен, уникатен стил. Има висок софистициран врат со детали за шушкање на каросеријата и засрамениот врат и половината. Има висок софистициран врат со детали за шушкање на каросеријата и засрамениот врат и половината. Има висок софистициран врат со детали за шушкање на каросеријата и засрамениот врат и половината. Тоа е совршен фустан што треба да го задржите во вашиот плакар! Совршен фустан што може да се носи во повеќе наврати.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Долги ракави и квадратен врат додаваат вечен ретро стил на ткаен кадифено мини фустан Канал гроздоберш�

Носете го ова четиринаесетто место женско вишок фустан со флип, каде и да сакате! Овој фустан е доволно р

Едноставно, лесен и стилски Опуштете се во негужва вибрација на времето и фустанот за кратки ракави на TR

Сончев ден повикува на спектакуларен фустан и без никакви фустани без ракави на границите не е само бил�

Симпатична и ласкававо inубување во loveубов без фустан од предниот дел од границите Силуетата Алинија из�

Создадете ретро силуета со овој гроздобер фустан за маица Овој фустан со ракав со ракав ќе ве види низ п�

Слатка и женствена, овој фустан со трепет ракав од време и TRU е направен во лесна и ведра памучна мешавин�

Копче за ракави за капаче на вратот на жените, слоевито цветно мини облекување со цветање во вашиот чеко

Тера удира над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : без ракави Ockебови : Ништо Карактеристики : к�

Канализирајте го внатрешниот стил на Y2 K со овој совршен кариран, фустан од каросерија и маица поставени

Зафатете ја сезоната во овој разигран мини фустан со долги ракави од лажичка Полн со важничења, овој фус

Одење… за работа, за игра, за секој ден Фустанот за смена на слободното склопување ги одржува работите е

Забавен и флерт, без мрежен фустан од границите не додава пизаза на вашиот изглед Codcon Fit ги гушка вашите �

Вратете се и уживајте во зачудувачката едноставност на мини резервоарот за слободно склопување...

Можностите се бесконечни со времето и фустанот за бебиња на Тру Не напорен стил кој се облекува со накит

Scroll