Новак
Пекара на Барбара Подобро гранола овес и мед унца

Пекара на Барбара Подобро гранола овес и мед унца

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 92.16

Подобро од Барбара од гранола овес и мед. Со овес, бадеми, лен и quinoa.7g шеќер по сервирање. Едно мало дрво можеби не изгледа дека е голема работа, Барбара знае дека тоа се малите работи во животот што можат да додадат поголемо влијание. Ние користиме мастила за пријателска земја и 100% рециклирани материјали за нашите картони. Ве молиме, посетете /да ви дава поврат за повеќе Информации.Кертифицирани 100% рециклирана табла за хартија? Добијте бесплатен јогурт на Сиги со следното купување на Барбара? подобро од гранола со купонот внатре.Сиги, јагода.Сиги, ванила.Сиги, малина. Слатко, но не премногу слатко. Не додаде нафта. Како и да е, други граноли не користиме сирупи или масла за да ги врзуваме овес во кластери. Нема вештачки вкусови или бои. И да не заборавиме на антички зрна и семе, цели зрна, ала омега-3 Масни киселини и 0,50% помалку шеќер од водечката гранола! Водечката ставка од гранола има 14g шеќер на 55g сервирање во споредба со овој производ кој содржи 7g шеќер на 55g сервирање. Пафини? житни култури.Визитирај нè на Интернет на.? 2016 година Компанијата Weetabix, Inc?.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Појадокот е најомилениот оброк на Сарабет и таа често избира да ужива во оваа вкусна, здрава, целата при�

Започнете го денот со топли насмевки и вкус на замрзнати минипчери со вкус на цимет Оваа житарка со малк

Палео линијата на Мекабе е гранола без зрна, единствениот орев и семе од семе што се пече со маслиново ма

Органска мешавина од пченка, цело зрно валани овес, путер од бадем, путер од кикирики и мед Патеката на п�

Gr8nola> Granola! Мед засладен со цртичка од цимет и крцкави цели бадеми, ова е нашето чисто преземање на традиц�

Уживајте како закуска во канцеларијата, земете попладневно пикап, повторно се залепувате со третман по

Посипете малку житни култури во слатка и солена забава кога ќе се појават семејството и пријателите Тор

Додадете малку зачинета слатка добрина на вашите утра со житни култури за живот од ѓумбир Уживајте во к�

Cap'n Crunch, крцкави бобинки, детски житни култури и со трошка не можете да одолеете, ништо не се натпреварув�

Направени со вистинско чоколадо, коко динокабините со бел слезници се сон на loversубителите на чоколадо...

Оваа житарка е совршена за минималистите; Попрскана органска леќата и суптилна, карамела како сладост н

Додадете малку сладост во вашата редовна утринска рутина со житни култури од замрзнати снегулки Оваа с�

Тоа е време на лигите со јаболкото на Келог, Appleекс, Никелодеон, лигите за појадок Секоја чинија со малку

Разбудете се со сончево и едноставна добрина на суво суво суво грозје на Келог со банани? Вкусно стокмен

Житни култури, гранола 27 g цели зрна Est 1968 Оригинален Америка Цело жито : 27 g или повеќе по порција Јадете 48

Вкусниот вкус на тост од цимет што веќе го сакате со допир на слатко јаболко! Без висока сируп од пченка �

Негувајте го она што се брои со Quaker tosted Multigrain Crisps житни култури Оваа вкусна ладна житарка е идеална комб�

Направете пролетно време уште посветло со прилепување, пукнатина, поп и сладок, неодолив вкус на ориз Кр

Храна подготвена за патувања, оваа житарка е совршена за пакување за кутии за ручек, закуски по училиште

Споделете ја loveубовта со секоја лажица специјално издание на црвено белата боја на Kellogg, ориз Крисипи...

Post Honey Maid Maid Cinnamon Hearge Rearchитарки е вашата житарка за појадок од соништата совршени и за деца и за возрасни

CocoОоброк Coco Roos Roes житни култури испорачува крцкав, крцкав залак со сладок, чоколаден вкус Разбудете се с

Плус, секоја порција обезбедува витамини и минерали како дел од појадокот на вкусно дете Ограничено изд

Органска мешавина од чоколадни житни снегулки, крцкави јата од гранола, италијански парчиња темно чоко�

Frested Flotkers Frekals на Келог со чаша млеко со осум унца е добар извор на протеини и им помага на децата да им се

Грицка од сад како партиски закуски Оваа кутија од 18,8 унца содржи околу 13 порции засладен ориз и житарка

Инстаграм Побарувања за 1 / 3 чаша (54 грам) кои служат : бесплатно на транспас; Бесплатно холестерол; низок

Знаете дека сакате некои! Уживајте во чинија со оваа вкусна житарка во која се прикажани класичните вку�

Со вистински парчиња јаболка и карамела, мед гроздовите од овес ® јаболко карамел криза е житарка што ќе

Scroll