Новак
РЕАЛТРИ МАНСКИ РЕКО РЕКОТ ЛАВНИЧКИ ПАНТ, РЕАЛТРО, СИТЕ ГОЛЕМИ

РЕАЛТРИ МАНСКИ РЕКО РЕКОТ ЛАВНИЧКИ ПАНТ, РЕАЛТРО, СИТЕ ГОЛЕМИ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 398.08

Машката руно на Realtree Manided Pant, е одличен додаток на вашата опрема за лов на отворено. Направено со перформанси Полиестерски спандекс со технологија за отфрлање на вода Fain-Factor®. Објавено е со меко и топло полиестерско руно за да ве задржи топло во елементите. Карактеристики на технологија на инхибитор на мирис на мирис- фактор за намалување на мирисот. Се одликува со прилагодлива лента за половината, џебови со карго и задниот џеб со скриено затворање на Snap обезбедува дополнително складирање. Вклучува густ од препоните за дополнителна удобност и издржливост. Достапно во маскирни дизајни, така што лесно ќе се мешате со природата. Овие карактеристики додаваат на функционални, високо квалитетни ловни панталони. Техничката облека е инвестиција во вашата страст. Ние го правиме нашето прифатливо и траен, за да можете да го користите за наредните години. Тоа значи да поминете повеќе време на отворено, на вашата авантура. Нашите материјали, градежништво и карактеристики на производи обезбедуваат неспоредлив квалитет што ги извршуваат конкурентите по секоја цена-и имаме броеви за да го докажеме. РЕАЛТРИ МАНСКИ РЕКО РЕКОВНИ ЛАНТИНСКИ ПАНТ, РЕАЛТРО, СИТЕ ГОЛЕМИ ПЕРФОРМАНСКИ ПРОИЗВОДИ ПОЛИЕСЕР СПАНДЕКС СО РАВЕДНИОТ ФАКТОРИ. Технологија на мирис на мирис-фактор®. Завртените карго џебови со прилепувања. Назад џебови со затворање на привремено. Прилагодлива половината. Гусет од препоните.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Големото руно пантоло на RBX Boys, црна руина, 10 / 12 Купете со доверба! Одрекување : Ако не се види големина по�

Машката руно на Realtree Manided Pant, е одличен додаток на вашата опрема за лов на отворено Направено со перформа

Машката руно на Realtree Manided Pant, е одличен додаток на вашата опрема за лов на отворено Направено со перформа

Спортски, класичен и точно САД Поло Асн Копчето со копче на фланелот му дава класичен изглед на подготве

Кога паѓа живата не се крие внатре Имате опрема што ви е потребна за да излезете на одлично на отворено..

Вашиот мал overубител на диносаурусите ќе рикаше со задоволство од овој 2парчен сет од Wonder Nation, во кој има �

Меките шорцеви од руно од КШвајцарија се добредојден додаток на вашиот плакар Стилот за влечење со лесн

Дизајнирано со тркалезно деколте, еластични манжетни и затегната еластична лента за половината, ултрам

Вашиот мал overубител на диносаурусите ќе рикаше со задоволство од овој 2парчен сет од Wonder Nation, во кој има �

Подгответе се за удобност во пижами од глава до пети од Nite Nite од Munki Munki Приближно Мерења на моделот : Виси

Поставете ги светлата во вашата облека за спиење со овие панталони од пижама од руно од Nite nite од Munki Munki П�

Scroll