Новак
Време и време женски руфлен фустан од миди

Време и време женски руфлен фустан од миди

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Време за нов фустан? Секогаш! Овој фустан за завиткување од време и TRU има деликатен стил со цветни отпечатоци и ракави за треперење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. 45 ”долг од центарот на вратот. Должина на миди. Вишок, V-врат; јака од руф. Кратки ракави за треперење. Затворање на само -вратоврска. Нелиран. 65% полиестер/35% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Облека за завиткување на жените од време и TRU.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Должина : MIDI должина Затворање : Предниот дел на копчето Материјал : 96% полиестер / 4% спандекс Грижа : Маши�

Навивањето на црешите му даваат разиграна вибрација на овој фустан од гроздобер резервоар...

Овој висококвалитетен фустан со ребрести џемпери со два тона миди е стилски додаток на кој било плакар..

Ласкаво до дефект време и плетениот миди фустан на Тру е неспорно лесен, со меко чувство и дизајн на пуло

Scoop го направи тоа повторно со овој прекрасен миди фустан кој комбинира романтичен шут по полите со жест

Асиметричниот фустан на Scoop Halter Midi е вашиот нов главен дел за облекување од биро до вечера...

Едноставен, но елегантен и рафиниран, овој MIDI фустан има тенок фит линијата на половината и мека пламенс

Создадете безгрижен изглед со овој текстуриран миди фустан од деколте на временски лажички; собрани ле�

Земја на потекло : Увезен Земја на потекло : Увезен Грижа : Машината за перење Карактеристики : Vврат; текс

Се облекува џемпер на лажички во тој квинтесенцијален, мора да има стил Елегантен и секси, овој миди фус�

Запомнете ги добрите времиња во овој фустан со миди фустан Оваа силуета се карактеризира со опремена по

Овој разноврсен печатен плетен фустан од време и TRU е парче од која било приклучок што е одличен додаток

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење Овој фуста�

Неверојатно стилски, неверојатно лесен . Миди фустанот на Софија Вергара ја фаќа таа сончева вибрација �

Лесно вклопување и вишок деколте создава совршен профил на овој мек миди фустан од Dreamers со деби...

Направете впечаток што доаѓа и да оди во овој миди фустан од Beach Lunch Lounge Лесен, романтичен изглед во гази �

Овој пат и плетениот фустан без ребра без ракави е совршен за носење на сезони Направено во мека четкана

Воведување на вашиот нов омилен фустан : Време и селски фустан на Тру во светлина, памучна ткаенина...

Завиткана каросерија и стилски ленти го прави овој пат и миди фустанот што мора да го има за без напор то

Дом до премиерот, бесплатното собрание ве покрие во класичен стил Овој фустан со џемпери со ребра се одл

Благодатната скромна карирана го надополнува шармот на овој фустан со текстура на кошула Функција со р�

Со облик на Алинија, лесна ткаенина и живописни отпечатоци, овој фустан од Миди Фармерс од Софија прави �

Додадете прилично миди во вашата гардероба од време и TRU Овој фустан во стилот на селанец има миди силуе�

Едноставно стилски Get Get Smocked MIDI фустан е сè што сакате во стил на топло време Одликувајќи се со вграден п�

Класичен, подготвен и, се осмелуваме да го кажеме тоа, совршено Половиот фустан од џемпер од бесплатно с�

Прекрасен ден и убав фустан . што може да биде подобро? Миди фустанот без ракави на Beach Lunch Lounge е благодатн

Scroll